Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha egy 25 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy 25 éves férfi egy 35 körüli nővel él együtt?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, ő 25 éves, a barátnője egy 35 éves elvált nő akinek van egy gyereke a volt férjétől. Lassan két éve vannak együtt.


A hölgy nagyon vonzó, mindenféle túlzás nélkül jobban néz ki mint sok 20 éves. Ápolt, sportol etc. Belsőépítész vállalkozó, szép lakása van a belvárosban és jó kocsija, tehát egzisztenciálisan is rendben van.


Az ismerősöm azt mondja azért van vele, mert mindenről eltudnak beszélgetni, a nő józan gondolkodású, értelmes. Az ember szintén jómódú családból származik, tehát nem arról van szó hogy érdekkapcsolat lenne.


Szerintetek ilyen korkülönbség nem gáz, működhet ez hosszútávon?



2020. aug. 24. 01:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendben van. (még nem olvastam el a kérdés kifejtését.)
2020. aug. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Pont annyira normális, mint fordított felállásban.
2020. aug. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért is ne,pl olyanról is halottam hogy a férfi már 65 éves a nő 45 és nagyon jól meg vannak.
2020. aug. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól járt a srác :D
2020. aug. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
Lennék én is a srác helyében,sajátomkent nevelném a gyereket is,egy ideig biztos tartós kapcsolat lesz de az sem kizárt hogy örökké az lesz, ha esetleg a későbbiekben mind kettőnek még szeretője is lesz néha-néha akkor tuti hosszú távú lesz.
2020. aug. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2020. aug. 24. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

Normális, ha a "srác" 22 lenne, a nő meg 32, az annyira nem. Én valahogy megértem, hogy USA-ban 21 éves kor felett számít felnőttnek egy ember. Pár évnek el kell telnie az iskola után, hogy komoly felnőtt legyen valaki. Legyen felnőtt kapcsolata, gondoskodjon magáról, külön lakjon a szülőktől, kialakuljon egy szülői vágy, leszokjon a bulizásokról, stb. Ez 1-2 év alatt nem alakulhat ki, ha valaki meg korán erőlteti, később kibukik.

Azért felkaptam a fejem, hogy fullos hölgy, és elvált? Lehet a pasi volt hibás.

2020. aug. 24. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
16%
en mar csak a gyerek miatt se lennek ilyennel... nem az en pujaim es igy tok idegesito lenne hogy mindent el kellene turni amit csinalnak es nem szolhatok kozbe, meg hogy potapanak kell lennem :D
2020. aug. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mai viszonylatban elfogadott.
2020. aug. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva is normális. Akkor így miért ne lenne az.
2020. aug. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!