Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha bejön a munkatár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha bejön a munkatársam?

Figyelt kérdés

Picit hosszú lesz!:D

Nos nemrég kezdett egy új srác azon a munkahelyen ahol én is vagyok. Nem messze tőlem dolgozik egy gépnél és egy műszakban is vagyunk. Amit megtudtam róla, hogy a legjobb barátnőm (akivel együtt is dolgozunk) pasijának az öccse. A barátnőm pasija a műszakvezető, ezért is hozta oda az öccsét. Sajnos a srác mozgássérült és ilyen botot használ, de tud járni csak lassabban és nehézkesebben. Nekem ettől függetlenül nagyon bejön... Sajnos nem igazán nyitott személyiségű így hiába próbáltam kezdeményezni szóban nem vette a lapot.:( Ilyen "művészlélek" szerűség, maszekban képeket szerkeszt egy boltnak. Persze szoktunk azért szemezni, és mosolyogni egymásra. Azt is megtudtam, hogy nem igazán volt sikeres a nők terén, és minig csúnya dolgokat tettek vele. Mit tegyek? Köszi a válaszokat!


Én 21/L Ő 27/F



2020. aug. 24. 16:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszéltek kérdezd meg lenne kedve meginni egy kávét veled melo után
2020. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

"Mit tegyek ha bejön a munkatársam?"


Küldd ki.



De amúgy nagyjából semmit, csak beszélgessetek ahogy normális emberek szoktak, aztán vagy lesz ebből valami - vagy nem.

2020. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Járj be dolgozni.
2020. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A mosolygáson meg a szemezésen kívül levelezni is lehet például, megismerni egymást, vagy csak flörtölgetni.
2020. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak akkor nyomulj rá, ha tényleg tetszik. Amúgy kellemetlen lehet, hogy egy helyen dolgoztok. Amúgy ha nagyon bejön, hívd el kávézni és beszélgessetek.
2020. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Amikor odamentem hozzá, csak bemutatkoztam, váltottunk pár szót és mondtam, hogy mennyire jól áll neki a tetoválás, ami a karján van, közben mosolyogtam rá. Eszembe se jutott, hogy elhívjam. Meg picit hülyén jön ki a dolog hogy én hívjam meg. De muszáj leszek.:) Sajnos közösségi oldalakon nincs fent (face, insta) ahol könnyebben tudnék nyitni felé...:/ Amúgy igen, nagyon bejön!:D
2020. aug. 24. 21:44
 7/20 anonim ***** válasza:
igen, szerintem is hívd el :)
2020. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%
Beszélgessél vele. Fiatal lány vagy, ha elhívod randizni, akkor nem vihogva, kajlán tedd, és ne a legjobb barátnőd társaságában!!! Komoly legyél! Lássa azt nem csak ugratod, hülyéskedsz vele. Te igen, komolyan elszeretnél vele menni randizni.
2020. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
szerintem dolgozz keményebben.. és varrasd magadra a "kemény dolgozó" feliratot
2020. aug. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam, de kb nem esik le neki a dolog...:/ Kávéztunk, és együtt is reggeliztünk a munkahelyen. Amikor elhívtam én, és igent mondott nagyon örültem, hogy sínen vagyok, de neeem.:D Túl egyszerű is lenne. Na mindegy nem adom fel. A reggeli közben alig szólt valamit, kb mint egy kuka olyan. Mintha zavarban lenne. Ami feltűnt rögtön, hogy félénk és visszahúzódó. Egy hirtelen hangosabb zajtól is megijed... Mivel nehezen jár ugye segíteni akartam volna neki, amikor az asztaltól áll fel. Erre elutasított és annyit mondott: "Nem kell, ne égesd magad ezzel a többi ember előtt". Mondtam neki, hogy egyáltalán nem égetem magam, és nem érdekel a többi ember! Persze itt is csak mélyen a szemeimbe nézett, és nem szólt semmit. Ez nehéz lesz. Barátnőm is drukkol nekünk, és a párja is. Lehet tőlük kéne segítséget kérnem? :)
2020. aug. 27. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!