Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Találkoztam a volt szerelmemme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam a volt szerelmemmel és felkavart bennem érzéseket, viszont barátom van. Mit tegyek? Mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Volt egy srác gimibe akivel nagyon jóba voltunk, szinte már össze is jöttünk, amikor elköltöztek. Még egy darabig tartottuk a kapcsolatot, találkoztunk is, de aztán egyre kevesebbet beszélgetünk és most már évek óta egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot. Most viszont találkoztam vele, ugyanis költöztem és kiderült, hogy ő is itt lakik nem messze. A boltban találkoztunk, váltottunk pár szót és említette milyen jó lenne majd még beszélgetni, hogy felelevenítsük a régi szép emlékeket. Bennem meg előjöttek az emlékek, mennyit nevettünk, szinte mindennap egymásnál voltunk és mi lett volna ha nem költöznek el? Vajon összejöttünk volna? Müködött volna, együtt lennénk? Barátomnak még nem mondtam és borzalmas bűntudatom van. Folyamatosan ő jár a fejembe és ezek a mi lett volna ha kérdések. Félek neki elmondani, de ez lenne a helyes igaz? Mit tennétek a helyembe? Vágjam tönkre a 3 éves párkapcsolatom egy fellángolás miatt? Vagy ez nem is csak egy fellángolás?
2020. aug. 26. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is gondolkozz el alaposan azon, hogy mi hiányzik a mostani kapcsolatodból, ugyanis ha minden rendben lenne, akkor nem hagyott volna benned ekkora nyomot ez a találkozás. Az normális, hogy átfutott az agyadon a "mi lett volna, ha", de az már nem, hogy ennyire felkavart. Szóvaltarts önvizsgálatot és ha megvan a válasz, akkor már úgy állhatsz a barátod elé, hogy tudod min akarsz változtatni.
2020. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmit ne tegyél szőke meg. Komolyan mondom. Velem is van ilyen csak nem foglalkozom vele mert tudom kivel tervezem. És ez a lényeg, hogy tartsd magad ahhoz akivel tervezel és nem ilyen felkavarásokkal. .. Én mindig így érzem magam egy kettő exem láttán, de nem csinálok semmit hanem hagyom,hogy a jelenlegi páromra koncentrálok és arra miért jobb vele lenni.

26N

2020. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsit előre szaladtal a történetben. Szereted egyáltalában a párod? Ez egy fellángolás, mi lett volna ha? De nem lett. En egy mi lenne ha kapcsolat miatt nem dobnam el a párom.
2020. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak most eléggé összezavarodtam. Illetve, írtam is, hogy a srác említette, hogy találkozhatnák hisz nagyon jó barátok voltunk. Nem tudom mit csináljak. Nem vagyok benne biztos, hogy ha tartanánk a kapcsolatot akkor barátként tudnák rá tekinteni. Ha pedig azt mondom, hogy nem akarok találkozni, akkor is elkerülhetetlen. Egy környék, utcán, boltba, buszmegállóba bárhol összefuthatunk. Nem tudok elmenni mellette úgy mintha nem is ismerném. Nem mondtam el a barátomnak és félek a reakciójától. Mit mondjak neki? Lényegében sosem voltunk együtt, tehát nem az exem, de érzéseim voltak iránta. Hogy reagálna ha most azt mondanám neki, hogy felbukkant ez a srác és fel szeretnénk elevenìteni a barátságunkat? Nem akarok titkolózni a barátom előtt. De ha elmondom neki félek, hogy elveszítem. Ne mondjak semmit?
2020. aug. 26. 15:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Hozz meg egy döntést és tarts ki mellette. Szereted a párod, vele akarsz maradni? Akkor utasítsd el a barátkozást ezzel a sráccal és max annyira redukáld az interakciókat, hogy köszönsz neki az utcán, de nem állsz meg csevegni.

Ha pedig ezt a fellángolást választod, akkor állj a barátod elé és mondd el neki, mit érzel. Az egyikőjüket el fogod veszíteni, rajtad áll, hogyan döntesz.

2020. aug. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dontsd el hogy mit akarsz!
2020. aug. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!