Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez most szerelem vagy valamily...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szerelem vagy valamilyen vonzalom/fellángolás?

Figyelt kérdés

21/L

Múlt héten voltunk külföldre nyaralni egy tengerhez. Nagyon szerettem volna kipróbálni a jetskizést.

Kint voltunk a parton és nagyon-nagyon jóképű pasik vezették, meg reklámozták őket. Általában úgy szokott lenni hogy az ügyfél kivesz egy jet-et és megy vele kb 10 percet egyedül.

Ugye én nem próbáltam soha, szoval egyedul semmiképp sem akartam menni.

Volt egy pasi aki tetőtől talpig végignézett es kezdett is “kakaskodni”, ment egy kört előtte egyedül a jet-tel, meg nagyon figurázott a vízen. Miután visszajött a parthoz, mondta hogy ő elvisz majd.

Felultetett a gépre, rám rakta a mellényt. Naaaaaagyon figyelmes, udvarias volt.

Én úgy gondoltam hogy a hátában ülök, ő meg vezet majd. Erre azt mondja hogy neeeem, én ulok elől. :))

Tehát én ültem elől, ő a hátamban állt/ült és ugye átkarolva engem, a kormányt fogta (ha el tudjatok képzelni hogy).

Elindultunk. Annyira szeltük a vizet hogy gondolkodni sem tudtam.

Amikor látta hogy élvezem a sebességet, még jobban hajtott meg még jobban figurázott. Nagyon éles kanyarokat vettünk be, egyszer a karjába kapaszkodtam. Erre ismét folytatta (gondolom azért hogy ismét fogjam meg a karját). Én közelebb húzódtam hozza mert nagyon megtetszett.

Párszor majdnem fel is dőltünk, de annyira biztonságban ereztem magam a karjaiban. Egy velem egyidos pasirol van szo, nagyon-nagyon lebarnult, jo alaku, kisse izmos. Amikor meglatom a rolunk keszult fotokat, meg ma is ajulok tole.

Jet kozben probalt flortolni de biztos nem akart nyomulosnak tunni. Megkerdezte hany eves vagyok, honnan vagyok stb.

Altalaban csak 10 percet szabad menni, de engem tobbet vitt.

Aztan leszalltunk es mindenki ment a dolgara.

En nem birtam elfelejteni. Nem lattam mar sehol, eltunt valahova, odamentem egy haverjahoz es elkertem az Instagram nevet.

Mire úgymond ratalaltunk egymásra instan, én mar úton voltam hazafele sajnos.

Egyből ramirt hogy azonnal szeretne velem beszelni. Kezdtünk flortolni, hogy milyen jó volt a jetskizes egyutt, azt mondta elso lany vagyok akit elvitt egy körre, stb stb.

Én konkretan lazzas voltam attol hogy ramirt. Képeken viszont nagyon kevésbé hasonlit arra a fiúra akit élőben lattam. Tudom hogy ő az, de élőben teljesen mas volt a megjelenése.

Plusz, írásban nagyon fura, nyálas. Szerelmének, kedvesének hív. Kicsit ez nekem sok ilyen kevés ido után. Tervezi már, hogy hozzam utazzon.

Élőben fulllll odavoltam. A határozott hangja, a karjai ahogy átolelnek, az a magabiztossag, ahogy értett a vezetéshez. Írásban mas picit, ami nem igazan jon be. Tehát ha mondjuk olyan lett volna élőben is mint írásban, ilyen nyal gép, akkor nem biztos leallok vele.

Szerintetek ez most akkor vonzalom, vagy?

Ha eszembe jutnak azok a perceink a jetskin, elajulok a pillangoktol a gyonromban. De ha arra gondolok hogy mennyi szivecsket meg milyen nyálas szövegeket ir, attol borsodzik a hátam kicsit. 😦



2020. aug. 28. 06:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében két énje van ha mondhatom így :P


Mindenki más írásban mint élőben. Kevés az olyan ember aki személyesen és élőben is ugyan úgy fogalmazza meg amit akar. Vannak ugye akik mindig dumálnak de írásban csak egy like jelet küldenek. Vagy egy mondatot nem tudnak megfogalmazni. De a csendesebb típusok pedig írásban tudják a legjobban kifejezni a mondandójukat.

Lehet valaki magabiztosnak látszik és erős személyiségnek de belül ő egy nyálasabb romantikusabb alkat amit a nyilvánosság előtt nem merne felvállalni és az évek alatt el is nyomódott benne. De írásban kiéli magát.

Na most nem tudom érthető e de a lényeg, hogyha személyesen fogjátok tartani a kapcsolatot akkor szerintem nem lesz probléma, de ha távkapcsolatról van inkább szó és írásban fogtok kommunikálni akkor előbb utóbb tényleg nem fog már érdekelni téged a srác.

2020. aug. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak vonzalom. A szerelemhez idő kell.
2020. aug. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Meg akar dugni, de úgysem fog ezért utazni. Az interneten meg azt hazudik, amit akar, mert neki így jó. Nagyon kis naiv vagy.
2020. aug. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első, értem mire gondolsz. Igazad lehet. Köszönöm szépen! :)


Utolsó

Figyelj, én nem zárom ki. De nem értem miért írogat akkor egész (!!!) nap. Meg már arról beszél hogy a családjával hogy jönnék ki. Csakhat ez nekem sok, nyálas:))

Plusz ha mást akart volna, szerintem már a jeten rám mászik

2020. aug. 28. 07:34
 5/7 tiril ***** válasza:
100%
Megmondhattad volna neki jetezés közben, hogy nem csak a hullámokat lovagolnád meg...
2020. aug. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem picit fura, hogy ilyen gyorsan belédzúgott. Fogalmam sincs, hogy mi lehet a célja, lehet, hogy csak nagyon megtetszettél neki. De azért légy óvatos, nagyon sok infót egyelőre ne adj ki magadról.
2020. aug. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ilyen kis ártatlan, szűz fiúcska típus, akinek nem vagy alig volt dolga lányokkal és már az esküvőtöket szervezi fejben, mivel volt egy kis "összerezdülésetek". :) Szerintem kicsit kimért és távolságtartó lehetett jet-ezés közben, mert ugye egy vendége voltál, ő pedig a munkáját végezte. Az, hogy szimpatikus voltál neki, és még ki is nyomoztad az insta nevét, csak imponált neki és még jobban beleélte magát a love storyba. :D Ha pedig csak hízeleg azért, hogy lefektessen, és esetleg képes tényleg utazni is ezért, ráadásul bejön neked is, akkor miért ne? :D Miért nem skypeoltok, hátha beszéd közben magabiztosabb és el tudjátok dönteni, hogy mit akartok egymástól.
2020. aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!