Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátság extrákkal,de teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal,de teljesen más jeleket mutat, mint ami csak egy sima barátság extrákkal dolog lenne. Árulkodó jelek, vagy csak félreértem.?

Figyelt kérdés
Nálam kialakult egy barátság extrákkal helyzet,a nő váltig állítja hogy neki komoly kapcsolat nem való, nem akar, nem nekem mondta kifejezetten, hanem általánosságban. Ezért a barátság extráknál tartunk, van az a bizonyos de. Nagy tapasztalatom nincs az ilyesfajta kapcsolatban,viszont az együttlét olyan volt vele mintha egy pár lennénk. Csókolóztunk odafigyeltünk egymásra,átölelve a kezeim közt elaludt illetve amikor hasamra feküdtem és próbáltam aludni, simogatta a hátam úgy csináltam mintha aludnék és nem reagáltam rá. Ráadásul még fel is hívott telefonon csak úgy mert eszébe jutottam, és egy órát beszélgettünk telefonon. Kommunikáció,szimpátia, közös érdeklődés, nagyon jó minden. Vállaltam hogy csak barátság extrákkal, ő pedig nem akar kapcsolatot. Viszont én nem úgy látom nem úgy érzem rajta, hogy csak szex, amikor elváltunk akkor is nem puszi puszi, hanem csók volt. Van itt olyan akinek van ilyenben tapasztalata.? Úgy érzem nem fogom sokáig bírni,de nem akarom elszúrni azzal hogy legyen több köztünk.Eszméletlen csinos intelligens, rövid szőke haj, vékony alak, szép tetkók a hátán is. Együttlét után pedig simogattam az arcát, ő csak becsukta a szemét enyhe mosoly, és csak élvezte. Aztán oldalára fordult én átöleltem és elaludt. Utána pedig mikor én fordultam, illetve a kezem már elzsibbadt teljesen, elengedtem és hasra feküdtem. Nem nagyon takaróztam be és azthitte hogy már alszom, és elkezdte gyengéden simogatni a hátam,illetve apró érintések, olyan érzésem volt mintha nem tudná, hogy ezt miért is csinálja. Mert az apró érintések bizonytalanok voltak,nem reagáltam rájuk jól esett. Van aki volt ilyen helyzetben,? mire véljem a fentebb leírtakat.? Nem hiszem hogy ezt sokáig tudom így csinálni.

2020. szept. 2. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen mindegy, nem akar felelősséget vállalni. Egy kapcsolat sok esetben kompromisszum és elkötelezettség. Ha az illető menekül ez elől, akkor is nemet fog mondani ha szerelmes.
2020. szept. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a helyzetben vagyok, csak én vagyok a nő. Szenvedek, mint a kutya, de ugyanakkor csodálatos a vele töltött idő.
2020. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve a barátság extrákkalt sem értem, hogy mi a túró akar az lenni. Eleve azért barátkoznak külön neműek, mert emberileg, lelkileg bírják egymást, csak nincs meg a kémia, szexuális izgalom, hogy párt alkossanak. Ha viszont szexelnek is, akkor miért barátság továbbra is? Én ezt nem értem.
2020. szept. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk nálunk nem rég óta tart,talán könnyebb lesz elengedni,:( de mint embert is nagyon szeretem, ahogy te is mondod az együtt töltött idő viszont nagyon jó.
2020. szept. 2. 19:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Elején csak szexről volt szó,kémia minden megvan,két opció közül választhattam, csak szex vagy barátság extrákkal.
2020. szept. 2. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írod miért csak ezt kettőt választhattad.Foglalt a nő vagy nem akar most komolyat?

Én már jó ideje vagyok ilyen kapcsolatban,Amiket leírtál annál mi sokkal bensőségesebb viszonyban vagyunk.A kémia nálunk is nagyon működik.Mi elejétől nem akartunk komolyat,mégis néha olyan mintha több lenne szexkapcsolatnál.Egy dolgot tudok,nem erőltetek semmit.Jó együtt lenni,egyre nyitottabbak vagyunk egymással.Nem kell agyalni.Nő vagyok.

2020. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor volt utoljára komoly kapcsolata es meddig tartott neki? Napi szinten együtt vagytok?
2020. szept. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!