Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdeklem Őt? Érdemes még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem Őt? Érdemes még folytatnom?

Figyelt kérdés

22/f

18/l

Egy egyetemre járunk, és egy szakra (gazdálkodás és menedzsment) is (viszont alig szoktam őt látni, mert össze vissza vannak az órák, és Ő néha be sem jön). Az egyik barátnőmtől ismertem meg Őt (csapattársak voltak a gólyahét alatt). Néhányszor már találkoztam vele (inni, beszélgetni ilyesmi), de nem kettesben, hanem inkább többen, csapatosan. (a barátnőmnek köszönhetően, ő beszélt meg találkozót vele meg a többiekkel) A srác igazából eléggé flegma, nem nagyon mutatja ki az érzéseit. Én a menők közé sorolnám, eléggé nagy forma (én sem vagyok nyomi). Facebookon én jelöltem be (mondjuk szerintem ez semmi xd). Írásban nem szoktam vele beszélni, a barátnőmmel szokott. Egy kicsit attól is tartok, hogy lehet a baratnőm érdekli Őt, Ő jön be Neki, mert őt jobban, régebb óta ismeri, vele beszél többet (viszont a barátnőm mondta, hogy Neki nem jön be, Őt nem érdekli úgy a srác, csak haverok, de hát ki tudja,hogy a fiú hogyan érez valójaban...) Jól el tudok vele beszélgetni, meg szemeztünk is néhányszor (elég sokáig, nem tudom ez jelent e valamit), meg velem elég diszkrét volt magához képest (nem tudom miért, vagy hogy jelent e ez is valamit). A lényeg, hogy én egy kicsit belezúgtam a srácba, elég sokat gondolok is rá (lehet, hogy ez csak fellángolás vagy valami más, nem tudom, viszont én így érzek pillanatnyilag, így ezzel foglalkozom). Lehet jobban járnék elfelejteném az egész dolgot, csak nem tudom...

Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek érdemes még vele találkoznom (nem találkoztunk még sokszor), érdemes próbálkoznom, hogy hátha lesz valami? (én szívem szerint örülnék neki ha lenne...)Vagy felejtsem el, mert csak feleslegesen rágódom rajta?



2020. szept. 7. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod feladni, amikor még meg sem próbáltad? Kezdjél el nyomulni, aztán ha nem vagy az esete, majd megmondja. Ezzel semmit sem veszítesz.
2020. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, félek rányomulni (nem biztos hogy tolerálná). Szerintetek amúgy leesne / leesett már neki, hogy én, hogy érzek?
2020. szept. 7. 20:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el egy kávéra, vagy valami programra. Amíg meg se próbáltad, ne temesd a szitut.
2020. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!