Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szoktatok kérni a születés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok kérni a születésnapotokra a párotoktól? Hogy utaljak rá, hogy semmilyen tárgyi ajándékra nincs szükségem (virágra sem), egy egész napos kényeztetést mindennél többre értékelnék?

Figyelt kérdés

2020. szept. 9. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán mond meg neki! Nem vagytok már gyerekek.
2020. szept. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ,hogy mennyi ideje vagytok együtt és mennyire nyíltan beszélgettek.

Ha régebben, simán mond meg Neki,hogy tudod,hogy nem felejti el,hogy gondolkodik mivel lepjen meg, Te ebben segítenél Neki...


Ha nem vagytok nagyon régen együtt, nem tudod,hogy kb mennyit szánna Rád, ne szólj Neki.Az egésznapos kényeztetés nem kevés összeg, esetleg ha nem tud annyit Rád szánni kellemetlen helyzetbe hozod.

2020. szept. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne utalj rá, hanem mondd meg neki egyenesen. Mi az elején megbeszéltük, hogy semmilyen ünnepre nem szeretnénk tárgyi ajándékot kapni egymástól, helyette egy közös élményt szervezünk és ez azóta is így van.
2020. szept. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 Azt értem kenyeztetés alatt, hogy főz és süt nekem, kádban pezsgőzünk, megmasszíroz, megnézünk otthon valami romantikus filmet,szexben is extra adag kényeztetést kapok. Szerintem ez nem kerül sokba. Együtt élünk.
2020. szept. 9. 09:56
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igy teljesen más,hogy ezt leírtad. Természetesen ezt mond el Neki, örülni fog neki. Ha együtt éltek nem is értem miért problémázol ezen?
2020. szept. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
En is elmondom minden évben hogy semmit nem kérek, se tárgyat se élményt, nem utalva hanem direkt, es meg ugysem hallgat meg.
2020. szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon szimpi :) amit leírtal


Szerintem is mond el neki simán.


Általában én sose tudok kérni semmit a szülinapomra mert igazából nem is vágyom semmi olyanra. Nekem az is bőven elég ha felköszönt, osszebujunk stb. :) Én is elmondtam neki :)

2020. szept. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Èn "harmòniàt" kèrtem. Ő inkàbb nyaklàncot vett.
2020. szept. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%
Hát ezt tapasztalataim szerint egy férfi sem teljesítené maradéktlanul, egyszerűbb venni valamit.
2020. szept. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es melyik olyan nagy kérés szerinted ezek közül?
2020. szept. 9. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!