Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Apakomplexus felnőtt korban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexus felnőtt korban? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Régóta tisztában vagyok vele, hogy apakomplexusom van, viszont 15-16 évesen azt gondoltam, hogy majd kinövöm.

Jelenleg 24 éves vagyok, 3 éve van egy párom, aki 40. Teljesen jól megvagyunk, nem zavar a különbség, viszont munkahelyemen megismerkedtem egy férfival, aki 50. Valami nagyon vonz benne és nem értem saját magam. Nem hagynám el érte a páromat és elképzelni sem tudom vele az életem, de mégis valami vonz benne.

Miért van ez? Legközelebb majd egy 60-ast nézek meg ?! Amióta az eszemet tudom, az idősebb korosztályhoz vonzódom. Első kapcsolatomban 8 év korkülönbség volt, a másodikban 12, most 16. Félek mi jön. Egyszerűen nem tudom irányítani.

Lehet ezzel valamit tenni ?:(

Tudom, hogy ez nem normális, de mégsem tudok ellene mit tenni.



2020. szept. 11. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen a kapcsolatod az apáddal?
2020. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt szálazd szét szerintem, hogy miért okoz ez benned ekkora félelmet.
2020. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Apával nagyon jó a kapcsolatom, viszont kicsi korom óta külföldön dolgozik, 6-8 hetente jár haza. Erre fogtam én is az apakomplexus dolgot. :/ csak azt hittem elmúlik.


Nem tudom miért okoz bennem félelmet. Talán, mert tudom, hogy nem normális és még rosszabb lehet.

2020. szept. 11. 21:02
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Mert az idősebb férfiak mellett nagyobb biztonságban érzed magad, jobban megbízol bennük, mivel komolyabbak, tapasztaltabbak. Én pont ugyanebben a cipőben járok.


Az a hátránya az ilyen kapcsolatnak, hogy a férfi hamar meg fog öregedni. Viszont mégis sokkal több időt tölthetsz vele még így is, mint egy veled egykorúval, aki pl. egy év múlva lelép, mrt neki még kaland kell vagy talál szebb nőt, stb. Egy idősebb férfi pedig már sokkal jobban megbecsüli a nőt, mert érzi, hogy veszélyes dolog tovább kalandozni, válogatni már, hiszen az évei meg vannak számlálva.


Ne szégyelld magad, merd vállalni, ha vonzódsz valakihez. Soha ne foglalkozz mások véleményével, ha te így érzed jól magad.

2020. szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen komplexus betegség. Fogyatékos vagy és ezt komolyan kellene venned. Egyre több a selejtes fogyatékos génhibás ebbe a világba lehet nemtehetsz rólla de fejbe rendbe kellene tenned magad.
2020. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#3 arra gondolok, hogy mi az amitől igazán félsz ilyenkor?
2020. szept. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 peca1000 ***** válasza:
Nekem lassan 44 éves férfiként ugyanúgy bejönnek a nagyon jól kinéző 60+os nők, ahogyan a 20-on évesek is. Nyilváln a kettő közti korosztályt sem vetem meg :)
2020. szept. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 peca1000 ***** válasza:
0%

De kérdező pont ezèrt jók az apa, vagy nagyapa komplexusos nők, mert az idősebb férfiaknak is van remény, hogy huszon-harmincas nőkkel összejöhetnek, akár csak laza kapcsolatra is :)


Már várom az öregkort :)

2020. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Azért 16 év még nem annyira vészes. Mármint persze sok és biológiailag lehetséges de szerencsére elé ritka manapság h valaki 16 évesen legyen apuka. Tudom az apakomplexus nem teljesen ezt jelenti csak azt mondom hogy az teljesen normális ha vonzónak tudsz találni egy 40es pasit. A probléma ott van hogy ezek szerint nálad CSAK a jóval idősebbek játszanak. Ha érdekel miért esetleg keress fel szakembert beszélgessenek erről.

A kolléga meg... Az hogy vonzó nem sokat jelent. Gondolj arra hogy szereted a párod és jó vele. Életünk során sok emberhez vonzódnak de igazi társunk már jóval kevesebb lesz.

2020. szept. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#6 igazából nem tudom :( szégyellem.
2020. szept. 12. 17:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!