Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen italt ajándékozzak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen italt ajándékozzak a barátomnak?

Figyelt kérdés
Most lesz a párom névnapja, én nem iszom, ő viszont nagyon szereti az italozást. Ezért kérem a segítségeteket, mit illik ilyenkor adni, mivel nem tudok mellélőni?
2020. szept. 11. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Semmit

Én pasira nem költök többet,nem éri meg

2020. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azzal nem lősz mellé amit szeret... ha leírod miket szokott inni akkor talán tudunk tippet adni. Eldöntöd mennyit szánsz rá, bemész egy italboltba és megveszed, berakod egy díszcsomiba meg rákötsz a palack nyakára egy masnit.
2020. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sörimádó, de azt nyilván nem fogok most adni neki. Illetve szereti a nagyon erős házi pálinkákat, de ez most szintén nem játszik. Valamilyen whisky-re gondoltam, de fogalmam sincs, melyiket érdemes venni.
2020. szept. 11. 22:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Vodka szóda, szívem gyógyítja.
2020. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig a pálinka jó ötlet, nézd meg az Egy csepp pálinka webshopját, azt mondod, sörimádó, nekik vannak sörpárlataik is, szerintem igazán különleges ajándék lenne.
2020. szept. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Aztán ha szakítotok sírhatsz mennyi pénzt elvertél rá. Vennék neki 2doboz sört oszt jóvan
2020. szept. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De ha a sört és a pálinkát szereti, miért nem azt adod neki? Összeválogatod azokat a söröket, amiket szívesen fogyaszt, szépen becsomagolod és kész. Nem kell túlbonyolítani, pont ezzel nem fogsz mellélőni.
2020. szept. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!