Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/Férfiak szerintetek gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak szerintetek gáz egy képkeretes közösképes ajándék (persze mást is kap) egy pasinak, ha már 1 éve együtt vagyunk?

Figyelt kérdés

2020. szept. 12. 00:00
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Elmegy
23 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem rossz.
2020. szept. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%

Ez olyan szintű, mint a bögre. Azt random odaadja bárki vigyorogva a munkatársának/barátjának/rokonának, az meg látszólag örömködve átveszi és többet nem használja.

Akármilyen hihetetlen, a férfiak többsége nem ül le órákon át képeket nézegetni az emlékeiről. Nekünk ez egy haszontalan valami, amit kirakunk és kész. Ráadásul, teljesen ötlettelen.

Tőlem szerencsére már két lány is rákérdezett erre és mondtam, hogy inkább kajáljunk valahol, mert ez nem túl bejövős. Több férfi ismerősöm kapott már ilyen ajándékot és egyikük sem örült neki.

A másik hasonló, a közös képes párna. Na, attól is kifut a legtöbb férfi a világból.

2020. szept. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Igen, 2-es azért van ez így, mert ti legtöbben meglehetősen alacsony érzelmi szinten működtök. Elég a zaba meg a pina azt csá. Sajnálom azokat a nőket, akiknek ilyen jut.
2020. szept. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Ez olyan, mint mikor az esküvői díszlet, beleértve a vőlegény nyakkendőjét is rózsaszín. Rögtön látszik hogy az ő igényei lr vannak tojva és papucs. Ezaz ajándék is olyan.
2020. szept. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#2

Hát nőként én se nézegetem és elmélkedek egy képen napi 100x csupán szeretem, ha ott van a közös fotó, mert szeretem aki rajta van és ez boldoggá tesz :D

Enni szoktunk menni, nem csak ünnepnapokon. Szóval egy evés nem ajándék, hanem alap.

Írtam, hogy nem csak ennyit kap (adok mellé bögrét is xd nem dehogy, csak ha már ezzel példálóztál..) :)

2020. szept. 12. 12:41
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Nőként mondom, ez tényleg nagyon jellegtelen. Mintha nem is ismernéd a másikat.
2020. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
#3: Te amúgy, mégis miről beszélsz? :D Oké, hogy tök frusztrált vagy és az oldalon lévő nők 43%-a is, de nem lehetne, hogy az ilyen értelmetlen és használhatatlan válaszaitokat megtartjátok magatoknak? Esetleg nem keresnél fel egy pszichológust? Szerintem, ha ezt így bemutatod, még kedvezményt is kapsz.
2020. szept. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igazából miért jelenti azt, hogy nem ismerem a másikat, mert adok neki egy képkeretet benne egy összeállított több közös fotóval a többi ajándék mellé (mint egy plusz ajándék). De nőként mondva, tényleg jellegtelen:DD mekkora gáz, hogy egy ilyen plusz dolgot akarok még a többi dolog mellé adni, tényleg nagyon durva.

Amugymeg nem kértem kioktatást, csak a kerdesre a szavazat alapjan valaszt:) te NŐ

2020. szept. 13. 13:38
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Én egy szép mintás harisnyának örülnék még, amit persze a csajom vesz fel:)
2020. szept. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha jár mellé egy jó lepippantás, akkor tök jó ajándék az a közös kép:)
2020. szept. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!