Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a legromantikusabb dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajtoslány kérdése:

Mi a legromantikusabb dolog ami történt veletek? Sztorik is jöhetnek.:)

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

20 évesen (szűz voltam) Cseh Tamás dalokat hallgattunk a naplementében egy lánnyal Budapesten egymás mellett feküdve.


Hozzáérni se mertem.


Ennél nem történt velem romantikusabb azóta sem.

2020. szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Megláttam a szuloszoban a gyönyörű kisfiam. Több év várakozás után eljött hozzám hogy boldoggá tegyen.
2020. szept. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt hazudta, hogy ő is szűz, mert attól félt, hogy nem elég "tiszta" hozzám :)
2020. szept. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Fura válasz lesz de bennem nagyon megmaradt. Első komoly barátnőmmel amikor összejöttünk, a két éjszaka egyben. Első ő be teqilázva én életem első zöld cigije után. Augusztusi éjjel órákat beszélgettünk 1000 szer megkérdezte én komolyan gondolom e vele, olyan jól éreztem magam,hogy igeneket vágtam rá,köv este egy romantikus séta tiszta fejjel,a csillagos ég alatt, sok sok km össze vissza.


2.legromantikusabb. Említett lány elhagyott 4 év után. Újra nyár újra egy lány melett ülök a padon...arra gondolok ha a fent említett lány nem hagy el,most nem lennék boldog ezzel a lánnyal,akkor fogtam fel,hogy annak véget kellett vetni.

2020. szept. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Semmi
2020. szept. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyen örökre maradandó érzéseket én mindig egyedül éltem át, sosem barátnővel. Pl mikor elmotoroztam arra a helyre, ahol régen apámmal sétáltunk, amikor kicsi voltam. Egy mezős erdős folyópart több kilóméterre mindentől. Csak feküdtem hanyatt, és arra gondoltam mit tettem, és mit értem el azóta, mennyire lettem más ember. Vagy lementem a Dinári hegységbe túrázni, és ott aludtam az autóban egy erdő közepén, és vártam a medvéket.
2020. szept. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sosem volt még "nagy átütő romantikus" élményem.

Inkább kis pillanatok. Mint mikor finoman megemlítem minden hátsó szándék nélkül hogy "úgy szeretem a mangós topjoyt" és következő randin azzal vár. Vagy mikor tudom hogy korán szokott feküdni, de ha bajom van ébren marad miattam hajnalig is. Vagy ha bulizni megyek nélküle, bekapcsolva hagyja a telót és felhangosítja, hogy bármikor tudjam hívni ha baj lenne.

Nekem ezt jelenti a valódi, mély romantika, nem a csöpögős virág + versbe szedett szerelmi vallomás kombó. Az apró gesztusokat amik minden nap megtörténnek jobban tudom ertékelni mint a grandiózus drága/nagy erőfeszítésbe kerülő dolgokat. N

2020. szept. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Egyszer egy este nagy nyugalom uralkoditt el rajtam. Elkezdtem meditálni és rádöbbentem, hogy a lelkem párja is éppen meditál, ezért a nagy nyugalom. Egyszer a közepén azt hallottam, ahogy azt kérdezi, hogy hallom-e őt.
2020. szept. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

10 évvel ezelött ismertem meg a páromat. Mindig írkált nekem facebookon de nagyon nem válaszoltam neki. Aztán egy barátnőmmel elmentünk együtt pünkösdözni csodaszép esti fények dübörgő zene. Aztán kiszúrtam valakit a tömegben. Velünk szembe jött elment mellettem én pedig utána néztem. És tudom hogy nem való egy lánytól.. De sosem láttam még olyan fiút sőt senkit akinek nap színű volt a szeme. Mikor megfordultam láttam hogy őis utánnam nézett.

Mondtam is a barátnőmnek hogy figyeld meg hogy ezzel a sráccal össze fogok jönni.

Kiderült hogy egy iskolához tartozunk és ő már látott engem sokszor. Utánna derült ki hogy ő az aki írogatott nekem facebookon. Azóta együtt vagyunk.

2020. szept. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első csókunk.

Bejött az irodámba, odasétált hozzám, megcsókolt majd kiment. Nem szólt semmit én se neki. Olyan igazi nyálas filmbe illő jelenet volt, de életem legromantikusabb pillanata :)

2020. szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!