Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet kialakítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kialakítani a vonzalmat? 23l

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel tavaly randiztam. Éreztem, hogy vonzódik hozzám, és hibát követtem el, mert lefeküdtem egyszer vele kapcsolat nélkül.


Azóta kibékült a volt barátnőjével,de megint szakítottak. Még randiztunk párszor, de ahogy másoktól hallottam, azért nem akar összejönni velem, mert nen vonzódik hozzám. Már nem is keres olyan gyakran. Amikor találkozunk, folyton csak a szexen jár az esze.

Hogyan tudnám kialakítani a vonzalmat?



2020. szept. 18. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mint hogy hogyan lehetne megszeretni a májas hurkát. Vagy szereted, vagy nem. Ha nem, akkor hiába nyomszá rá tejszínhabot, vagy iszol mellé sört, nem élvezed majd a fogyasztását.
2020. szept. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hellmano ***** válasza:
100%
"nem vonzódik hozzám", de azért undorból már egyszer megdugott :D Meg dugna többször is... ne hagyd neki, hogy csak ürítenivaló legyél, mert arra akar használni. Tipikus nem vonzódik, de ha nincs pina, akkor jó a tiéd is neki, mert mégis jobb, mint a keze...
2020. szept. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2020. szept. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy tudott akkor lefekudni veled ha nem vonzodik? Anelkul szerintem a szex sem megy.. Tartjatok meg a kapcsolatot? Hany eves ez a pasi?
2020. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Te voltál a tartalék, akibe elütötte az időt, amig a párja visszafogadta.


Szóval nincs más dolgod, mint megvárni, amíg megint szétmennek, akkor megint elüti veled az időt, amíg nem talál olyan csajt, akivel komolyan is gondolja.


Szóval a türelem a te fegyvered a vonzalom kialakításra.

2020. szept. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolso itt irod h majd ha komolyra talal valakit..akkor szerintem ha elsore sem volt vonzodas tobbedjere sem lesz. Csak nem. Ertem a ferfiakat ha nem. Vonzodik hogy megy a szex..
2020. szept. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6: egy dolog a fizikai vonzalom, ami a szexhez kell, és egy másik az, hogy komoly párkapcsolatot alakíts ki.


Pl volt egy haver csaj, aki nagyon csinos volt, és a maga nemében kedves is, szóval bírtam mint havert, de elég butus volt szegényke. Lefeküdni egy dolog vele, de minden nap mellette ébredni egy másik.


A kérdező pedig valszeg pont ez, annyira jó volt a pasasnak, hogy lefeküdjön vele, amig nincs jobb, annyira már nem, hogy vele is legyen, visszament az exhez, és ha annak vége lesz, akkor visszamegy máshoz

2020. szept. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fuuh de gaz ez a pasi..
2020. szept. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kerdezo ha tavaly tortent ez akkor miert nem leptel meg at ezen?
2020. szept. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!