Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még valaki, aki azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki, aki azért szűz, mert még nem találta meg az igaz szerelmét?

Figyelt kérdés

A vágyam, hogy megismerkedek azzal a (szűz) NŐVEL, akivel kapcsolatban azt érzem (külső és belső tulajdonságai alapján is), hogy képes vagyok leélni vele az egész életem!


Csak egymással szeretkeznénk egész életünkön át...


Létezik olyan nő, akinek ugyanez a vágya?


24/F



2020. szept. 21. 10:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
15%

Te nagyon el vagy tévedve. Ezen még a legszentimentálisabb nők is röhögnének.

Vagy találsz majd ezzel a mentalitással egy 90kg-s kisbálnát, aki csak veled akar lenni, hisz senki más nem akarja megdugni.

2020. szept. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Mi így voltunk és bejött, 22 éve élünk boldogságban, szeretetben. 😊
2020. szept. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%
Nem, senki. Mindenki megtalálta már az igaz szerelmet.
2020. szept. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

Hello 1-es.

Jelentekezem 85 kilós "bálnaként" és lefogadom, hogy te is megdugnál, csak nem engedném. ;)

2020. szept. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Lelki szűz vagyok.
2020. szept. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Kerdesekkel teli ***** válasza:
100%

Nem ritka az ilyen, csak nem mindegy, hogy hol keresed, ket baratnom is szuz meg, es szepek, nincs gond veluk, csak nem sietik el, kulonlegesnek erzik ezt a szuzesseg dolgot.

Koruk: 22, 20

2020. okt. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi így voltunk, de csak véletlenül alakult így, már több mint tíz éve együtt vagyunk
2020. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Te lennél az első aki megunnád ezt. Minden szűz szingli férfi ezt mondja, hogy csak legyen egy csaja és megbecsüli. De nem. Nem így lesz.
2020. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
49%
Nekem ugyanez a vágyam, 30f vagyok és még én is szűz. Nagyon nehéz ilyen lányt találni, bőven benne van, hogy vagy elengedjük ezt, vagy oltári szerencse kell.
2020. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
23%
Létezik, csak már egyre kevésbé ringatom magam abba a tévhitbe, hogy ezt valaki értékelné. A lányoknak se könnyebb, hidd el.
2020. okt. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!