Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők valójában nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők valójában nem szeretik a férfiakat?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy a nők nem a férfit szeretik, hanem a lelki, és fizikai érzelmeket, érzéseket amit a férfi kivált a nőből. Vagyis egy nő az érzéssel azonosítja a férfit, és ha ez az érzés megváltozik vagy elmúlik, akkor a nő hideg vérrel elhagyja a férfit.


Szerintetek ez igaz?



2020. szept. 21. 17:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
53%
Valójában szeretik.
2020. szept. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
52%
Egyetértek a kérdezővel, én is ezt tapasztalom. Meg egyszer olvastam valami női oldalon, hogy a nők a férfit nem tudják "csak úgy" önmagáért szeretni, hanem fel kell mutatnia vagy nyújtania valamit (nem belső tulajdonság), ami számukra érték.
2020. szept. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
74%

Édes Istenem, mekkora baromságok. Akkor én is mondhatnám, hogy a férfiak nem szeretik a nőket, mert ha nincs szex, vagy meghízik, vagy túlságosan anyás lesz, akkor megcsalják, vagy elhagyják.

Valójában mindkét nem képviselői közül van olyan, aki képes szeretni a másikat önmagáért, ha az illető szerethető és van olyan, aki nem. Ezt nemekre bontani nettó hülyeség.

2020. szept. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 A kérdező kommentje:
#2 Eltaláltad, pont erről van szó. Tudom hogy ezen most nagyon sok nő fel fog háborodni, de ha egyszer igy van. Persze nem akarom azt mondani hogy 100% mert akkor jaj...
2020. szept. 21. 17:31
 5/78 A kérdező kommentje:
#3 Nem értek egyet veled. Rengeteg férfinak van elhízott felesége, a szex pedig nem csak a férfi ajándéka.
2020. szept. 21. 17:34
 6/78 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy rengeteg nőnek elhízott férje. Én ugyanúgy szerettem a férjemet amikor felszedett 15 kilót, én viszont meg voltam szólva érte. Mégsem gondolom, hogy nem szeretett önmagamért,de felszínes volt, meg kell hagyni. De nézd meg, itt ha egy nő leírja, hogy a férje nem kívánja már őt, első kérdés: mennyit híztál. Fordítva: sajnállak bro, a nők ilyenek, nem szeretik a szexet. Ja, véletlenül sem felszínes és ostoba hozzáállás.
2020. szept. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
57%

Tévedés, én nagy rajongója vagyok a férfi nemnek :) Nyilván egyébként a legjobban azt szeretem, hogy milyen érzéseket vált ki belőlem az adott pasi, de őszintén, szerintem borzasztó nehéz kettéválasztani, hogy az érzést szeretem vagy magát az embert. Mert ha valaki mellett kényelmetlenül érzem magam, akkor annak jellemzően az az oka, hogy kellemetlen a személyisége. Ha valaki mellett jól érzem magam, szívesen töltök időt a társaságában, akkor az azért van, mert a személyisége ezt váltja ki belőlem. Tehát az érzés, amit (nem) szeretek egy férfi mellett, amit kivált belőlem, az egyenesen arányos az ő belső értékeivel, az ő személyes valójával, így ezt a kettőt szerintem nem igazán lehet kettéválasztani.


Viszont nyilván ha valamiért megváltoznak az érzéseim, pozitívból negatívba, akkor hidegvérrel lelépek, mert mégis minek maradjak? Kinek lenne az jó? Senki sem vágyik olyan párra, aki nem szereti őt. És nekem ne mondja senki, hogy férfiak nem lépnek le, miután kiszerettek a nőből, teljesen mindegy, milyen okból. Ez nem a női nem galádságának a bizonyítéka, ez józan emberi tulajdonság. Szerintem az a gáz, ha valaki annak ellenére marad a párja mellett, hogy megváltoztak az érzései, nemtől és októl függetlenül.

2020. szept. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
59%

A nő a férfiban azt szereti, hogy szereti a nőt!

Kb. így hangzik (amit amúgy egy nőtől hallottam konkrétan): "Ha szeretsz, olyankor szeretlek!"

Tehát a nő csak azt szereti bennem, hogy rajongok őétre. Ha megmondom neki hogy nem szeretem, "érdekes mód" egyből kiszeret belőlem, és elhord mindennek.



De a legjobb példa erre a válás. Ott már hirtelen a nőnek csak az a célja, hogy kisemmizze a másikat, egyből elmúlik a "nagy szerelem", ami csak addig volt meg, amíg kötődött hozzá a férfi.

2020. szept. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
61%

#8 Nálunk a válásnál a férjem járt jobban, pedig nekem több járt volna a házból, az örökségem is belement, mégis feleztünk a végén. A gyerektartás a jelenlegi fizujának kb 5%-a mert azóta jobb munkát végez, sosem mentem utána, hogy emeljük, mert tudom, hogy költ a gyerekre szívesen amúgy is.

Nem lehet egész nemre sztereotípiákat ráhúzni, mert csak szánalmas vergődés lesz belőle.

2020. szept. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
65%

Abban a világban ahol szinte minden ferfi nevetett már olyan viccen, vagy maga is mesélte, hogy "a nőkkel jóban kell lenni mert náluk van az összes pina" vagy a véget nem érő "gyűlölöm az ostoba tehén feleségemet" viccek áradatát, már-már biztosra tudom mondani, hogy nem a nők szerelmében kételkednék.


Ha a nő együtt van a férfival, akkor nagy eséllyel tényleg szereti. A férfinél meg sosem tudhatod, hogy csak azért jött-e össze a nővel, mert találomra beprobalkozott száz nőnél és csak ő mondott igent, a férfinak nem kell az ingyen szex plusz a csetres is felhalmozódott a lakásában, és kell valaki aki kitakarit.

2020. szept. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!