Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezdetleges szerelemből lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdetleges szerelemből lehet barátság, ha mindketten úgy akarjuk?

Figyelt kérdés

3 hónapja ismertem meg egy srácot munka kapcsán. Volt néhány randink, nagyon közel kerültünk egymáshoz, nagyon szeretünk egymással lenni, beszélgetni, sokat nevetünk, nagyon hasonlít a gondolkodásunk, vonzódunk is egymáshoz, flörtölgetünk, mikor nem vagyunk együtt sokat gondolunk a másikra, messengeren is beszélgetünk. Mindezek ellenére kiderült, hogy racionális okok miatt nem lehetünk együtt. Megbeszéltük, hogy mindketten ugyanúgy érzünk egymás iránt, de rosszkor találkoztunk, így nem lehet köztünk több barátságnál. Nem tudom elképzelni, hogy ne beszéljünk többet, ezért a kapcsolat megszakítása kizárt. Ő is így látja. Működhet így a barátság ?

25/L


2020. szept. 26. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van, amikor a racionális okokat felulirja a szerelem. Ha csak nincs valamelyikőtök párkapcsolatban, akkor minden probléma athidalhato.
2020. szept. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én kiváncsi lennék a racionális okokra. akár privátban is leírhatnád. :)

Amúgy lehet barátság, de elég fusztráló tud lenni pl az exeddel, illetve nem olyan erős barátság.

2020. szept. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, kapcsolaton kívül mi lehet még az akadály.
2020. szept. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Leírod az okot?
2020. szept. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!