Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet egy olyan kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy olyan kapcsolat ahol a csaj visszahúzódó, nincsenek barátai a pasi meg egoista és rengeteg ismerőse van?

Figyelt kérdés
2020. szept. 26. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem hosszútávon nem.
2020. szept. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tud a két fél egymás felé közeledni, akkor igen. A lány kijön a visszahúzódó nincsenek barátai állapotból, a srác meg lejjebb vesz a padlógázból, meg a világi életből.


De lehetnek belőle konfliktusok, súrlódások.

2020. szept. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszüleimnél pont fordítva volt amennyire tudom egész életükben, nagymamám tipikus társaság közepe, a mai napig van vagy 5-6 levelezőpartnere és 10-20 barátja (sok már meghalt), és ő ettől érzi jól magát. Nagyapámnak egyetlen jóbarátja volt, aki már meghalt, azóta nincs neki.


Érdekes módon náluk azt láttam gyerekként és még ma is, hogy pozitívan hatnak egymásra, a szociálisabb kicsit kirángatja a szobatudóst a 4 fal közül, aki "cserébe" pedig lehűti, kicsit (jó értelemben véve) a földön tartja. Szóval működhet ez jól is, a két félen múlik, hogy mennyire fér nekik bele a másik életvitele, továbbá tud-e ezzel együtt élni - még pozitívan is hathatnak egymásra.

2020. szept. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom, de nálunk fordítva működik. Mondjuk az túlzás, hogy egoista lennék, meg a társaság közepe, de az ő 0 barátjához képest, nekem van 5-6 igazán jó barátom/barátnőm + olyanok, akikkel csak néhány havonta találkozom, azaz "haverok".

Őt nem zavarja, ha én másokkal is találkozom, engem sem zavar, hogy neki nem igazán van más programja.

Én élvezem, hogy én vagyok a "mindene". :)


Meg kell találni az arany középutat, hogy a baratokrol se mondjon le, de elegendő időt szakitson a párjára is az illető.

2020. szept. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
úgy is mondanám hogy a pasi sportol ezáltal sok embert ismer a csaj pedig igazából nem visszahúzodobb sokkal . és nincs hobbija se barátai
2020. szept. 26. 20:34
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Vajon miért lett lepontozva az én helyzetem? Szerintem semmi rosszat nem írtam 🤔
2020. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
A hapsi ki fogja a csajt használni, így nem szerencsés.
2020. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Tapasztalatból írom, hogy nem. Legalábbis hosszútávon biztosan nem.
2020. szept. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!