Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van barátnőm, de a gondolataim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm, de a gondolataim mindig elkalandoznak?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok, párkapcsolatban élek 3 hónapja egy nővel, akit 4 hónapja ismerek. A kapcsolatunk elég jó, bár vannak bukkanók.

Tudom, hogy akarom ezt a kapcsolatot, hogy megéri érte dolgozni és szeretek vele lenni.

Mégis gyakran eszembe jut egy másik lány, akivel még tavaly ismerkedtem meg. Ugyan nem volt köztünk semmi, de mégis gyakran eszembe jut, ha beszélünk, az teljesen feldob...persze nem tennék semmit, ami a kapcsolatom ellen lenne, de mégis vágyom annak a másik lánynak a társaságára.

Ez nagy baj? Meg kellene magam miatt kondulnia a vészharangomnak?


2020. szept. 27. 08:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mik ezek a bukkanók? Talán emiatt érzel így, ha nem lennének gondok s minden rendben lenne köztetek, akkor lehet, hogy nem vágynál másra.
2020. szept. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Olyan kapcsolat nincs, ahol nincsenek "bukkanók" és minden tökéletes. Azért van ennyi válás meg megcsalás, mert az emberek azt hiszik, hogy egy kapcsolat attól jó, ha semmi feszültség és nézeteltérés nincs benne. Aztán ha megjelenik az első vagy a többedik, akkor egyből kuka az egész, mert jaj hát akkor ezek szerint nem illünk össze, nem ő a Mr/Ms Tökély.
2020. szept. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Féltékeny.

Mindenhová együtt megyünk, ha találkozok valakivel, akkor is jön velem. Mégis mindig az a vége, hogy szerinte akarok valamit attól, akivel éppen vagyunk vagy éppen van is köztünk valami.

Ha iszik, akkor agresszív (verbálisan, fizikailag nem szokott tenni semmit ellenem), eléggé rasszistának tűnik (tekintve, hogy én magam is a kisebbséget erősítem, így elég kellemetlen, hogy cigányozik néha). Meg a múltja rendszeresen visszaköszön. Megkeres exe (többedik ex már), bizonyos dolgok rosszul érintik, mert emlékeztetik a múltra... ilyesmiket neveznék bukkanónak.

2020. szept. 27. 09:00
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem akarom sem megcsalni, sem szakítani. Tudom, hogy a kapcsolatért dolgoznunk kell és én akarok is dolgozni érte, rajta.

Viszont az elmém gyakran elkalandozik és ez zavar. Ennyi az egész.

Eddig még nem találtam meg magamban a választ, hogy miért van ez.

2020. szept. 27. 09:03
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#2 Természetesen minden kapcsolatban vannak bukkanók, de ha ezeket az ember nem tudja kezelni, nem tudja, hogyan oldhatná meg még hosszú idő után sem, akkor jön a szakítás/válás.

Kérdés az, hogy milyenszerű bukkanóról van szó, nem kell “tökéletes” legyen a kapcsolat, de vannak elfogadható/elfogadhatatlan hibák.

2020. szept. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#3 Szerintem ez elég zavaró, én sértőnek érezném, ha ilyesmiket feltételezne rólam a párom alaptalanul.


Beszéljétek meg, hogy változtasson a hozzáállásán, mert hosszútávon idegesítőek lennének a folytonos féltékenykedései, így elég nehéz lenne komoly kapcsolatot folytatni.

2020. szept. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Együtt élünk, tehát oka sincs rá úgy igazán. Mindig együtt vagyunk, csak ritkán vannak külön utaim, de az is maximum vásárlás vagy hasonló rövid dolog.

Mondtam már neki, de ugyan úgy olvassa az üzijeim, mérges a telefonomon a kódért stb...

2020. szept. 27. 09:52
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Van elképzelésed arról, hogyan lehetne “dolgozni ezen”?


Elég zavaró lehet, nem értem, hogy mindennek ellenére miért vagy meggyőződve arról, hogy annyira akarod ezt.


Mindenesetre érthető, hogy nem tudod 100%-ba beleélni magad ebbe a kapcsolatba, elég nehéz lehet ilyen gyerekes partnerrel.

2020. szept. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Azért tudom, hogy akarom, mert alapvetően jó embernek tartom, szeretem és nem kell egyből eldobni, csak mert nehéz.


Az önbecsülése nagyon ramaty, ezért azon kellene dolgozni. A féltékenység többnyire ugye abból ered, hogy az önértékelése rossz az embernek.

2020. szept. 27. 12:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Neki vannak saját barátai? Írtad, hogy folyton együtt vagytok, nem lehet hogy igazából azért féltékeny, mert neki rajtad kívül nincsenek nagyon barátai?
2020. szept. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!