Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, állítok valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, állítok valamit rólatok. Egyetértesz vagy cáfolod?

Figyelt kérdés
Nőként úgy vettem észre, hogy a férfiaknak általában 1, vagy nagyon max 2 igazán nagy szerelme van életében. (Lehetnek kivételek, akik állandóan halálosan szerelmesek, vagy épp ellenkezőleg, sosem. De a döntő többség nem ilyen szélsőséges.) Igen, és ha lesz új kapcsolata, akkor nagyon max "jól elvan" a nővel, persze szereti, de közel sem úgy, mint azt az 1 nagy szerelmét. Van, akinek sok-sok évvel az első nagy szerelme után még lesz egy második, de ilyenkor mindig sok-sok év eltelik a kettő közt. Cáfoljatok meg, férfiak, ha nem értetek egyet, ha máshogy van, de én így látom. Van a nagy szerelem nektek, akiért megtesztek szinte bármit, a lelketeket helyezitek a nő kezébe, megvesztek érte, mindenhogyan, testéért, lelkéért... Bármit megtennétek érte, elgondolkodtok a házasságon is... És ha vele vége, még jöhet más, szeretitek, és ahogy írtam, jól érzed magad vele, de köze sincs ahhoz a lángoláshoz, ami mással van.
2020. szept. 29. 20:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Cáfolom. Nem igaz, hogy egy vagy 2 lenne.
2020. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
Cáfolom.
2020. szept. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%
Én nő vagyok, de egyet értek. 8 évig voltam együtt valakivel, mire kinyögte, hogy amúgy sem hiszi, hogy én voltam az igazi, mert nem hiszi, hogy két nagy ő lehet valaki életében. És neki már megvolt. Na ennyit a kapcsolatról.
2020. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Intrion válasza:
32%
Szerintem neked nem kell semmit megmagyarázni. Elég okos vagy mindenhez is. A hozzád hasonlók vagy túl sok f@szt láttak vagy túl keveset. Ámen helló.
2020. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

#4

Mi a bajod?

2020. szept. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden ember egyforma.


Nem úgy működik a világ, hogy vannak férfiak így és vannak nők úgy.


A nagy ő pedig relatív...


Van aki megismer egy férfit vagy nőt, és azt monjda hónapokig évekig, hogy ő életem szerelme a nagyő, a mindenem, életem értelme, aztán bumm vége....majd új kapcsolat ő életem szerelme stb stb...újabb 1-2 év elteltével ő életem szerelme...stb stb stb


Van olyan, sőt sok olyan eset van mikor az emberek hiszik, szent meggyőződésük, hogy akivel együtt vannak ő a megfelelő társ ő a nagy szerelmük, ő az akivel leélnének egy életet, és bárki bármit mondana, ő akkor is így hinné.

-----> ez sok esetben egészen addig tart amíg mást meg nem ismer.

2020. szept. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%
Ez a leírás rám is igaz, pedig nő vagyok.
2020. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek az életében van (lesz) egy nagy szerelme, de ezt már csak az élete vége felé tudja nagy bizonyossággal megmondani, hogy ki volt az, amikor már nem ismerkedik többet. Ott tudja megmondani, hogy kire gondol a legtöbbet meg a legszívesebben.
2020. szept. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Intrion válasza:
9%

#5


Mi lenne? Válaszoltam a feltett kérdésre. Amit ha jól látom nem te írtál ki. Szóval neked mi a bajod, hogy kéretlenül válaszoltál mikor nem is tettem fel kérdést? Bunkó voltam? Nem tetszett? Nem neked válaszoltam. Éld túl.

2020. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes válaszok :)


Férfiakat kérdeznek, és a férfiak cáfolják, és azok a válaszadók akik egyet értenek, mind nők...

2020. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!