Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, állítok valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, állítok valamit rólatok. Egyetértesz vagy cáfolod?

Figyelt kérdés
Nőként úgy vettem észre, hogy a férfiaknak általában 1, vagy nagyon max 2 igazán nagy szerelme van életében. (Lehetnek kivételek, akik állandóan halálosan szerelmesek, vagy épp ellenkezőleg, sosem. De a döntő többség nem ilyen szélsőséges.) Igen, és ha lesz új kapcsolata, akkor nagyon max "jól elvan" a nővel, persze szereti, de közel sem úgy, mint azt az 1 nagy szerelmét. Van, akinek sok-sok évvel az első nagy szerelme után még lesz egy második, de ilyenkor mindig sok-sok év eltelik a kettő közt. Cáfoljatok meg, férfiak, ha nem értetek egyet, ha máshogy van, de én így látom. Van a nagy szerelem nektek, akiért megtesztek szinte bármit, a lelketeket helyezitek a nő kezébe, megvesztek érte, mindenhogyan, testéért, lelkéért... Bármit megtennétek érte, elgondolkodtok a házasságon is... És ha vele vége, még jöhet más, szeretitek, és ahogy írtam, jól érzed magad vele, de köze sincs ahhoz a lángoláshoz, ami mással van.
2020. szept. 29. 20:59
1 2 3
 11/23 Noren1989 ***** válasza:
64%
Ràm speciel férfiként igaz az àllítàs.
2020. szept. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
52%
Igaz! Nekem nemrég volt a második. Csúnya vége lett (egyoldalú). Nem lesz több!
2020. szept. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Cáfolom. Sőt, igazából ilyet csak nőknél láttam. A férfiak egy elég nagy része már attól szerelmes lesz, ha szépen néznek rájuk. Nőkre jellemzőbb, hogy van valami helyi menő csávó, aki után akár 10 évig is csorgatják a nyálukat, aztán kiégnek és előadják, hogy minden férfi egyforma.
2020. szept. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%

Nem igaz, több szerelmed lehet az életben. Egy valami viszont igaz (sajnos), sokszor csak utólag látod be a hibáidat és jössz rá hogy kár volt "elengedni" a szerelmedet. A boldogság azon múlik képes vagy-e felismerni és tenni érte, akivel vagy az tényleg a szerelmed-e vagy csak "beérted" valamivel ami van. S amikor ott vagy akkor szembe mersz-e nézni saját magaddal. Élj úgy ahogy te szeretnéd, alakítsd úgy az életed, mert csak egy van.

Ja és ne olvass túl sok TAO-t mert akkor olyan hülyeségeket szólsz hozzá mint én fent 😂

2020. szept. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
55%

Még mielőtt bármilyen értelmes válaszba belemennénk. ( Nem is fogok ).


"Nőként úgy vettem észre, hogy a férfiaknak általában"...

Könyörgöm, ha már zsigerből ekkora marhaságot tudsz írni, legalább írd fel kis füzetbe először, gondold végig, vedd észre hogy értelmetlen és ne posztold.


Mégis Te mint nő, konkrétan hány férfira alapoztad ezt az elmélet?

Olyanokra gondolok akinek konkrétan tudod az igazi véleményét és még esetleg ismered is őket ( de nem akarok túl szigorú lenni, az utóbbit engedjük el ).

1. Ismerős mondta nem számít

2. Barátnőm mondta nem számít

3. Olvastad nem számít

4. Sorozatba volt, nem számít

5. 18 év alatt nem számít


Mégis mennyi? 5 ? ha elérted a 10-et eszküszöm bebaszok aznap, amikor a válaszodat olvasom.


Komolyan nem tudom ilyenkor eldönteni, hogy az itt megtalálható embereknek kell-e tényleg vélemény, illetve hogy bárkit is érdekel hogy rendesen válaszoljon.

Évek óta nagy troll ez az egész közösség, de akkor is.

A cím alapján legalább bíztam benne, hogy nem egy oltári f***ságot fogok olvasni, de ez ...


Ha totál véletlenül valami pszichológus vagy aki több ezer fővel végzett kérdőívet, akkor elfogadom legalább a kérdéset érdemi mibenlétét és külön elnézést kérek a következő válaszomban.

2020. szept. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Ypszilon1980 ***** válasza:
69%

A kérdés teljesen hülyeség, mert először írod, hogy 1-2 szerelem van egy életben egy férfinak, de hozzáteszed, hogy vannak szélsőségek is, akikre nem igaz, de azt zárjuk ki. Van erre konkrét statisztikád vagy számadatod? Mi a kérdés lényege?

Nem láttam még egy olyan tudományos leírást, miszerint egy férfi csak max. 2x lehet szerelmes,nagyon sok mindentől függ. Szerelem egyébként egy nagyon kockázatos dolog, mert nagyon könnyen átválthat utálatba és akkor hirtelen borul minden, tehát nem feltétlenül egy szerelem kell a kapcsolathoz, persze attól még az érzés felülmúlhatatlan, viszont ritka, hogy hosszú évtizedekig fennmaradjon.

2020. szept. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
17%
Többnyire igaz.
2020. szept. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ezt felnőtté válásnak hívják. Normális embereknél megtörténik.
2020. szept. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
71%
Cáfolom. Ez csak a te ismeretségi köröd. Az enyémben nincs ilyen. Ilyenkor mi van?
2020. szept. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem #5-nek igaza van. Én NŐ-ként azt tapasztalom, hogy ilyen ótvar nagy baromságokat azon női társaim találnak ki, akik amint el érték azt a kort egyből fel pattantak a f.....sz körhintára, majd mikor megunták kiégve siránkoznak a "Nőként azt tapasztalom, hogy a férfiak ilyenek meg olyanok..." vagy a "Hova tűntek a rendes férfiak?" kezdetű hülyeségeket kitalálva, mert már a rézf...szú bagolynak semn kellenek.


Nyugodtan lehet lepontozni. És lehet azt gondolni, hogy valójában pasi vagyok, de nem... nem vagyok.

2020. szept. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!