Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők számára mennyire vonzó az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők számára mennyire vonzó az a férfi, akinek buszvezető a foglalkozása?

Figyelt kérdés

(A felesleges félreértések elkerülése végett: tudom, hogy nem ez a mérvadó, több tényezőn múlik a dolog)

De kíváncsi vagyok, hogy milyen megítélése van azoknak a férfiaknak, akik ezt a szakmát választják.

Leginkább női vélemények érdekelnek.



2020. okt. 3. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
Egyáltalán nem vonzó. A nők elvárják, hogy BMW-vel furikázzák őket. Buszra fel sem teszik a lábukat.
2020. okt. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Ha jóképű a buszsofőr akkor megnézem azért. De flörtre, kalandra maximum mert sajnos rossz hírük van. Nem tudom honnan ered, de sok embertől halottam, hogy nagy csajozógépek, nyilván nem mindegyik, csak amelyik jól néz ki.

Szóval alapból vonzó lenne, de nem komoly kapcsolat céljából.

2020. okt. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%

Azoknak mindig van csajuk. Sok sulis lányt is látok a sofőrök mellett ácsorogni.


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__..

2020. okt. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#2! Pont az lett volna a másik kérdés, hogy hosszútávú kapcsolatra mennyire látjátok alkalmasnak?(csak aztán mégsem írtam hozzá). :)

Akkor sem, ha látszik rajta, hogy komolyak szándékai?

2020. okt. 3. 10:56
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Én soha nem kezdenék buszsofőrrel. Persze, tisztelet a kivételnek, de, a tapasztalatok alapján, hatalmas csajozó gépek. De még a 60+ éves is. Nem egyszer fordult elő velem is, hogy alig bírtam lerázni magamról, sajnos kb. Minden nap vele kellett utaznom, iskolaidőben. Közben meg a kedves felesége éppen terhes volt.
2020. okt. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%

5.-nek.


Mert hetero férfiak. Nem olyanok, mint akik itt sipítoznak, hogy: "He...helló...szijasztok...39 éves, szűz fiúcska vagyok....nincs nőm, nem is volt, nem is lesz? Hogy ismerkedjek, mikor csak neten merek?"

2020. okt. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

5 vagyok

Hát nyilván, de aki ennyire nem bír magával. Az ne koppintson már fel senkit akkor. Pláne ne házasodjon. Hanem húzzon meg annyit amennyit bír, de ne alázzon meg senkit ezzel a viselkedéssel.

2020. okt. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Olyan ez mint a tűzoltó! Elvileg minden nő álma, gyakorlatban meg szint alatti.
2020. okt. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

De amúgy ez is általánosítás, hogy a buszsofőrök többsége csajozógép, hűtlen stb.

Több buszost is ismerek személyesen és van köztük rossz példa, de van ellenpélda is bőven.

2020. okt. 3. 11:22
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem semennyire, nem a szakmájával bújok ágyba.
2020. okt. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!