Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon mitől vannak a szüzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mitől vannak a szüzek akik nem találnak partnert? Vajon mindenkinek más a problémája vagy van egyfajta"lúzer" mentalitás? És ha igen mi is ez pontosan?

Figyelt kérdés
2020. okt. 3. 13:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Miért ragad be valaki? Azt hiszem , hogy mindig a mi választásunk , hogy elfogadjuk az adott szitut vagy sem. Nagyon szeretnék már egy társat
2020. okt. 3. 13:27
 2/12 A kérdező kommentje:
Én speciel képtelen vagyok egyedül élvezni az életet ez biztos közrejátszik. Illetve az önértékelésem csak mikroszkóppal látszik
2020. okt. 3. 13:30
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Srácoknál két fajta szűzzel találkoztam eddig:

- Az egyik részük egyszerűen nem nézett ki jól.

- A másik részük borzalmasan kommunikált és rástresszelt mindenre.


Nőknél is két típust láttam:

- Az egyik részük eldöntötte, hogy mondjuk házasságig vagy nagyon komoly kapcsolatig nem szexelnek.

- A másik részüknek az egekben voltak az elvárásaik.

2020. okt. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Attól függ nőkről vagy férfiakról beszélünk. Mindkettőre tudok példát mondani.

Egyik barátnőmnek még soha nem volt párja.Eljár randizgatni, de mindig az a vége hát mégse. Kívül belül az általa tökéletesre megálmodott pasit várja. Hiába mondunk neki bármit...talán idővel csökken ez a hozzáállás vagy nem. Jelenleg 28 éves, de szeretne gyereket, így nem sok esély lesz rá.

A másik akiről tudok osztálytársunk volt, egy eléggé visszahúzódó anyuci pici fia típus. Nem igazán próbálkozik vagy ha valakit kiszemel és rá is veszi magát akkor picit túl sok és éveken keresztül reménykedik, hiába mondnanak neki nemet. (tesóm által tudom, mert őt nézte ki magának)


Nem mondanám, hogy a 2 általam ismert példa mindenkire ráhúzható, de nagyjából hasonló okok lehetnek.

2020. okt. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És hogyan tudnék a rástresszelésen változtatni?
2020. okt. 3. 13:39
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Az, hogy nem néz ki jól, általában megfejelik azzal, hogy csak a csinos nők közt keresgélnek.

A rossz kommunikáció is lehet ok.

A harmadik, és elég gyakori eset, hogy olyan belsővel rendelkezik, ami taszító a másik nem számára. Igazából mindenki számára, de az nem zavarja, hogy haverjai sincsenek, és a kollégái is kerülik. (Nőket tárgyiasító, másokat lenéző, rosszindulatú, és egyebek, változatos kombinációkban.)

2020. okt. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a tökéletesség iránti vágy egy óriási csalódásból ered nekem 5-vagy-7 évesen volt egy szerelmem aki a bátyámért volt oda máig nem hevertem ki
2020. okt. 3. 13:43
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi

Nem tudom mi történt velem kicsiként de elvesztettem valamit talán az önbizalmam vagy az önértékelésem

2020. okt. 3. 13:46
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyből második lettem a bátyámhoz képest külső forrásból vártam az önértékelésem
2020. okt. 3. 13:55
 10/12 anonim ***** válasza:

Leírsz egy csomó mindent, hogy mi veled a probléma. Ha ezeket tudod (ami amúgy már önmagában is előny), akkor miért nem javítasz a dolgokon?

Pl. ha nincs önértékelésed, szerezz. Mondjuk, sporttal.

2020. okt. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!