Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felül tudná múlni az érzéseide...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felül tudná múlni az érzéseidet a nő/férfi iránt, hogy ő félig roma vagy nem csinálnál belőle problémát?

Figyelt kérdés

okt. 3. 17:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
Eleve nem kezdek romával. Nem is az illető miatt, hanem a család miatt. Vannak szép roma nők, de nem szeretnék a 3-5 kőbunkó bátyjával lovat enni a putriban, vagy a Mercedes hátsó ülésén. Arról nem is beszélve, hogy ha nem működik a kapcsolat, akkor egy késsel a hasamban végezzem.
okt. 3. 18:03
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Az a nagy helyzet, kérdező, hogy ha félig roma valaki, az általában jól látható, vagy könnyen észrevehető. Én sem kezdenék olyannal, akinek roma felmenői vannak, mert teljesen más a habitusunk, vérmérsékletünk.
okt. 3. 18:15
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Mindenki maradjon a saját körein belül, föleg a kulturkörein belül.
okt. 3. 18:56
 4/26 anonim ***** válasza:
Blacked
okt. 3. 19:10
 5/26 anonim válasza:
21%

Már nem azért, de itt már ebben a világban nincs olyan hogy "tiszta" magyar vagy cigány..

Már a sok évek által eléggé össze keveredtünk..

Ha te aki épp olvasod a kommentem azt hiszed benned NAGY MAGYARKÉNT nincs a felmenőidben egy ici pici roma vér sem, akkor nagyon tévedsz..

Honnan tudod hogy az ük-ük-ük-ük nagy anyád nem kefélt pont egy cigánnyal vagy esetleg fél cigánnyal..

Itt már mindenki mix

okt. 3. 19:35
 6/26 anonim ***** válasza:
62%
Láttam már nagyon szép és normális roma lányokat is. Szóval, nem zavarna a dolog.
okt. 3. 19:49
 7/26 anonim ***** válasza:
46%

#5: 1. Nagyon sápadt vagyok.

2. Hullafáradtan még sápadtabb vagyok, viszont akkor sincsenek sötét karikák a szemem alatt.

3. Utálom a "dobjuk a gyeplőt a lovak közé / egyszer élünk, vigadjunk, ne törődjünk a holnappal" mentalitást.

4. Rühellem az érzelemvezérelt, indulatkezelésről hírből sem hallott embereket.

5. Imádok hosszú, elemző cikkeket olvasni kulturális, társadalmi, pszichológiai témákban.

Ezen kívül a családom mindkét ága eléggé sznob volt ahhoz, hogy az ismert történetükön belül ne forduljon elő benne jelen cigány / félcigány illető. Nekem ennyi elég. És még ha lett is volna, az sem kötelez engem semmire.

okt. 3. 20:07
Gyertek csajok!
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
#5, baromságot beszélsz.
okt. 3. 20:18
 9/26 anonim ***** válasza:
52%

Nekem félig roma a párom. Semmi baj nincs vele az ég egy adta világon. Kedves, segítő kész és nagyon romantikus típus.

Nem mondom. Vannak hibái, de mindenkinek. Semmi pénzért nem cserélném le.

okt. 3. 20:36
 10/26 anonim ***** válasza:
90%

Ismerek olyan romát, akinek szintén ismerem a szüleit, testvéreit, gyerekeit. És a bőrük színén kívül semmi nem utal arra, hogy romák lennének.

Ha ilyen családból származna, nem csinálnék belőle problémát.

okt. 3. 20:39
1 2 3
Panarom FÉNYLŐ CSILLAG ILLÓOLAJKEVERÉK

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!