Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felül tudná múlni az érzéseide...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felül tudná múlni az érzéseidet a nő/férfi iránt, hogy ő félig roma vagy nem csinálnál belőle problémát?

Figyelt kérdés

2020. okt. 3. 17:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
Eleve nem kezdek romával. Nem is az illető miatt, hanem a család miatt. Vannak szép roma nők, de nem szeretnék a 3-5 kőbunkó bátyjával lovat enni a putriban, vagy a Mercedes hátsó ülésén. Arról nem is beszélve, hogy ha nem működik a kapcsolat, akkor egy késsel a hasamban végezzem.
2020. okt. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Az a nagy helyzet, kérdező, hogy ha félig roma valaki, az általában jól látható, vagy könnyen észrevehető. Én sem kezdenék olyannal, akinek roma felmenői vannak, mert teljesen más a habitusunk, vérmérsékletünk.
2020. okt. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Mindenki maradjon a saját körein belül, föleg a kulturkörein belül.
2020. okt. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Blacked
2020. okt. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
23%

Már nem azért, de itt már ebben a világban nincs olyan hogy "tiszta" magyar vagy cigány..

Már a sok évek által eléggé össze keveredtünk..

Ha te aki épp olvasod a kommentem azt hiszed benned NAGY MAGYARKÉNT nincs a felmenőidben egy ici pici roma vér sem, akkor nagyon tévedsz..

Honnan tudod hogy az ük-ük-ük-ük nagy anyád nem kefélt pont egy cigánnyal vagy esetleg fél cigánnyal..

Itt már mindenki mix

2020. okt. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
62%
Láttam már nagyon szép és normális roma lányokat is. Szóval, nem zavarna a dolog.
2020. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
47%

#5: 1. Nagyon sápadt vagyok.

2. Hullafáradtan még sápadtabb vagyok, viszont akkor sincsenek sötét karikák a szemem alatt.

3. Utálom a "dobjuk a gyeplőt a lovak közé / egyszer élünk, vigadjunk, ne törődjünk a holnappal" mentalitást.

4. Rühellem az érzelemvezérelt, indulatkezelésről hírből sem hallott embereket.

5. Imádok hosszú, elemző cikkeket olvasni kulturális, társadalmi, pszichológiai témákban.

Ezen kívül a családom mindkét ága eléggé sznob volt ahhoz, hogy az ismert történetükön belül ne forduljon elő benne jelen cigány / félcigány illető. Nekem ennyi elég. És még ha lett is volna, az sem kötelez engem semmire.

2020. okt. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%
#5, baromságot beszélsz.
2020. okt. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
52%

Nekem félig roma a párom. Semmi baj nincs vele az ég egy adta világon. Kedves, segítő kész és nagyon romantikus típus.

Nem mondom. Vannak hibái, de mindenkinek. Semmi pénzért nem cserélném le.

2020. okt. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%

Ismerek olyan romát, akinek szintén ismerem a szüleit, testvéreit, gyerekeit. És a bőrük színén kívül semmi nem utal arra, hogy romák lennének.

Ha ilyen családból származna, nem csinálnék belőle problémát.

2020. okt. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!