Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felül tudná múlni az érzéseide...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felül tudná múlni az érzéseidet a nő/férfi iránt, hogy ő félig roma vagy nem csinálnál belőle problémát?

Figyelt kérdés

2020. okt. 3. 17:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
52%
Nem bírom a szagukat meg a viselkedésüket sem.
2020. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
33%
Csak a személyiség számít.
2020. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
#12: kinek?
2020. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
67%
Hát nem véletlenül nem tűrték meg őket sehol sem, még az indiaiak is megvetették őket. Sosem éreztem azt, hogy közösséget akarjak vállalni olyan emberekkel, akik komplett lakóközösségeket, városrészeket laktak le, és tettek tönkre. Én mindig rettegtem tőlük, mert állandóan kötözködtek, megvertek és szétromboltak mindent. Bocsi, engem nem hat meg semmiféle liberális, család és társadalom ellenes kikényszerített politika. Nálam a cigány az cigány, én nem roma. Máig rettegek tőlük férfi létemre egyszerűen csak az agressziót és pokoli gonoszságot látom a cigány férfiba, nőbe, gyerekbe és öregbe. Azt is megtanultam, hogy állandóan hazudnak, uszítanak, csalnak. Számomra semmiféle képpen nem jöhetnek szóba semmilyen téren.
2020. okt. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

#14


Ugyanez a véleményem.

2020. okt. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
73%
Őszintén? Igen nagy hendikepp lenne, sokat kellene letennie az "asztalra" ahhoz hogy ne zavarjon, de nem lehetetlen.
2020. okt. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Salilala ***** válasza:
59%

#6ost, #9est miért kellett lepontozni? Normálisan válaszoltak.

A kérdésre felelve, nekem van olyan rokonom pesten aki félroma lányt vett el, nagyon szépen élnek, jó lakásban, modernen, senki sem nézi le őket, a nőn sem látszik semmi rossz, 4 szép gyerekük van, fehér bőrrel. Össze tudják szedni magukat.

2020. okt. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
57%
Ha szeretném, boldog lennék vele és letojnám a rasszista konzervdumát visszaböfögőket.. Ha nem szeretném... hát akkor ha a kipcsak őshazáig vezetné vissza a családfáját, akkor se kellene :)
2020. okt. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
92%
18-as. Ritka buta szemléletmódod van, még jó hogy csak a tiéd!
2020. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Megismerném előbb a családját, aztán döntenék. Ha beilleszkedtek a mi világunkba, nem tartják a kapcsolatot a "múltjukkal" akkor semmi probléma. De ugyanez vonatkozik a más kultúrából érkezőkre is.
2020. okt. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!