Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy beszéli meg két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéli meg két ember hogy ők most járnak?

Figyelt kérdés

2020. okt. 4. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Ezt nem minden esetben kell megbeszélni, van olyan amikor magától értetődik. :)
2020. okt. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Közjegyző előtt írnak papírt. Beleírják a találkozások idejét, helyét, szex dolgokat, anyagiakat,...
2020. okt. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk 2 csók között közlik, hogy örülök, hogy te vagy a párom.....
2020. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk rákérdeztem, hogy akkor most mi van köztünk. Persze, magától értetődő volt, de már 2 hónapja randiztunk, gondoltam jobb tisztázni hogy ez komoly meg felvállaljuk egymást, ilyenek.
2020. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában, ha az aktuális srác nem ad semmi ráutalást, hogy mi van velünk, akkor ha úgy adódik én cukin megszoktam kérdezni, hogy hányadán állunk. Például ahogy az egyik előző válaszadó is fogalmazott, két csók között vagy valami ilyesmi. Nem kell túltolni...
2020. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik felhozza, hogy mi van köztük. Jobb megbeszélni, mert érhetik az embert csúnya meglepetések, hiába tűnik minden olyannak, mintha kimondatlanul is járnának.
2020. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a baratom kijelentette, hogy a baratnoje vagyok. 1,5 honapig randizgattunk ( de ez eleg suru volt, heti 3-4 talalkozas)
2020. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!