Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy közeledjek egy haverhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek egy haverhoz?

Figyelt kérdés

Pár éve ismerkedtünk meg, egyszer randiztunk is, de én friendzoneoltam. Voltak mosolyszüneteink, de mindig újra és újra keresett. Most viszont azt hiszem beleszerettem. Egyik barátnőm szerint látszólag több van köztünk, mint barátság az alapján, ahogy viselkedünk egymással.

Hogy közeledjek felé? Vajon ő is érezhet (még) valamit irántam?


Én vagyok a nő


2020. okt. 5. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem kérdezed meg? Elmondod hogy hogy érzel iránta és megkérdezed ő benne milyen érzések vannak. Ez túl bonyolult?
2020. okt. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Hívd el randizni. Ha érez is még irántad valamit nem biztos, hogy merne kezdeményezni, ha már 1x elhajtottad.
2020. okt. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok?
2020. okt. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is a fizikai távolságot kell csökkenteni 😂
2020. okt. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én 22, ő 27 éves
2020. okt. 5. 14:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tuti annyira jóba lennék veled, hogy egy hajszálnyira lenne a kapcsolat, majd elzavarnálak. Pont az ilyen nők miatt tartunk itt. Nem tudja mit akar, ha igen, abban sem biztos, most friendzone, most mégse, utána meg elvárja hogy mégis legyen valami ha éppen afelé húz. GJ
2020. okt. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A szép kislány beleszeretett átlag Jóskába:)

Mi pasik soha nem barátkozunk csak gy csajokkal, kivéve, ha nagyon ronda csaj vagy. Szóval ő jó eséllyel évek óta beléd van zúgva és nyomorultul érzi magát a barátzónába szorulás miatt. Szóval mivel te eddig elzárkóztál tőle, neked kell valamit lépni. De könyörgöm, csak akkor nyiss felé, ha komolyan gondolod, mert amúgy lelkileg belerokkanhat ha 2 hónap járás után megunod.

2020. okt. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!