Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyedülálló anyuka vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyuka vagyok. Közös munka folytán ismertem meg jobban egy bizonyos férfit. Maximálisan beleszerettem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Beleszerettem, mert jól néz ki, jó a humora, jó az illata, neki is van gyermeke, és remek apuka, az én gyermekemmel is megnyerően viselkedett. Szimpatikus a tartása, tetszenek az elvei, és még megannyi extra... Pl. hogy szeret sütni-főzni, és hogy romantikus típus. Totál úgy érzem, mintha ő hiányozna az életemből. És hogy boldog kapcsolatunk, családunk lehetne együtt.

Csak hát... Nem vagyok róla meggyőződve, hogy ő ugyanilyen gyengéd érzelmeket táplál irántam. Abban biztos vagyok, hogy szimpatizál velem, kedvel, bír. De szerintem csak mint embert, és mint nő, nem figyelt fel rám. Nem a külsőm miatt, hanem mert nem teljesen független.

Lényegében egyedülálló, ennek ellenére nem független, mert bonyolult, se veled, se nélküled kapcsolatban van gyermekei anyjával. Talán lenne nő, aki kirántaná ebből az állapotából, de úgy tűnik, nem én vagyok az, legalábbis egyelőre. Azt hiszem, még szereti azt a nőt, viszont sok a problémájuk, ezért nem tud vele együtt lenni.


2020. okt. 5. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Felnőttek vagytok, szerintem beszélgess el vele az érzéseidről, arról, hogy mi lehet kettőtök között. Annak nincs sok értelme, hogy esetleg éveken keresztül epekedj utána a nagy semmiért, és elszáll fölötted az idő.
2020. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdésed kedves egyedülálló anyuka? Mindent levezettél. Neked itt nincs szereped, engedd el.
2020. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod először, hogy neki is van gyermeke, aztán gyermekei anyjával... Itt több van, mint szeretnéd, ne szépíts légyszíves, magad miatt sem. Gondolkozz picit, a megfogamazásod mindent elárult.
2020. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már olyat is, hogy a kolléga 20 év után nézett másként a kolléganőre, na de kinek an ideje ezt kivárni.

Addigra a férfi szépen megélte mindazt amit fiatalon meg szokás, majd hervadtan jobbját nyújtotta a szintén hervadka nőnek és még hervadoztak együtt jóideig. nem tudom, hogy boldog volt-e bármelyikük így...

2020. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Miért van az, hogy minden nős férfi azt vallja más nőknek, hogy nincsenek jóban a feleségével? Gondolom asszonyka odahaza azt gondolja magy naivan hogy minden renben köztük, az ő tündéri házias romantikus férjecskéjére nem kattannak rá egyedülálló anyukák.
2020. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5

Én találkoztam olyanokkal, akik kifejezetten azt mondták, hogy heti több szex van :D és csak kell egy kis kiegészítés.

2020. okt. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
"lényegében egyedülàlló" 😂
2020. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Leirtad, te tobbet gondolsz ebbe bele mint ami van. Engedd el, mielobb.
2020. okt. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha az neked elég, szerintem lehetsz a második nője. Ha a pasi tényleg jól néz ki, a legtöbb nőnek még a harmadik nő státusza is elég.
2020. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézd, ha nem szakított teljesen a gyerekei anyjával, miattad sem fog valószínű. :( Sajnálom, de egyet értek azzal, hogy ez most nem esélyes. De megbeszélhetitek, csak a válasz egyértelmű valószínű
2020. okt. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!