Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők! Nektek imponálna vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek imponálna vagy túlzónak tartanátok, ha a párotok ennyiszer és így menne értetek?

Figyelt kérdés
Kedves gesztusnak tartanátok, ha pl. a munkahelyetek elé menne néha egy héten a párotok, vagy félúton talakoznátok hazafelé, hogy hamarabb együtt legyetek? Emellett védelmezőnek vagy túlaggódónak tartanátok, ha este, sötétedés után mindig értetek menne és együtt mennétek haza, még akkor is, ha mondjuk csak 10 percre vagytok az otthonotoktól pl. moziban, beülni valahova barátnőkkel stb. (forgalmas, nem külvárosi kihalt helyről és útvononalról van szó)? Nem is feltétlen túl késő este vagy éjszaka, hanem akár már 7-8-9 óra körül is kísérni szeretne?

2020. okt. 6. 00:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi akkor szoktuk ezt csinálni ha utána programunk van, pl. moziba megyünk - én Pesten dolgozok, olyankor a párom feljön Pestre és ott talizunk a munkahelyem előtt.

"Csak úgy" nekem elég fura lenne, amint végeztem melóban, egyből indulok haza, így érünk haza kb. egyszerre. Vagy nekem kéne pluszban túlóráznom csak azért, hogy megvárjam és később érjünk haza mindketten a szokottnál, vagy pedig neki kéne szabit kivennie hogy korábban lelépjen a munkahelyéről és odautazzon hozzám, nem lenne életszerű egyik se.

2020. okt. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Sunshinedoll ***** válasza:
Attól függ. Ha tényleg őszinte akkor jó, de mondjuk ha azt érezném, hogy ellenőrizget meg ezzel akar mielőbb hazatessékelni, akkor azt nem értékelném. Ha előre megbeszéljük, hogy értem jön, felvesz, találkozunk, akkor az ok. De azt nem értékelném, ha váratlanul megjelenne a munkahelyemen pl.
2020. okt. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem tartom kedves gesztusnak a féltést. Ha aggódik és félt ilyen hétköznapi teljesen piliszcsáré szituációkban, akkor az azt jelenti, hogy egy retardált, életképtelen kreténnek tart és teljesen mértékben lenéz.
2020. okt. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekünk most jelenleg 1 autónk van, ami nálam van mert messzebb dolgozom. És el szoktam menni a feleségemért a munkába. Nekem természetes, de mindig megköszöni és nem ellenőrizgetésnek veszi, hanem örül, hogy nem kell BKK-znia. :D
2020. okt. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok őszinte választ! Tisztázok pár dolgot: szólás nélkül sosem jön elém a munkahelyre, olyan szituációk vannak pl, hogy megbeszéljük előre, hogy mondjuk szerdán munka után beülünk valahova enni vagy egy kávéra vagy csak sétálunk valamerre és úgy megyünk együtt utána haza. Nem mindennap, mondjuk heti 1x-2x.


A másik: mivel a barátom egy nyugisabb vidéki helyen nőtt fel, így neki elég nagy változás volt, amikor felköltöztünk Pestre. A barátaival nem igazán járogattak el esténként (főleg, hogy van ott 1-2 tipikus vidéki kocsma alkoholista bácsikkal, ami 10-kor bezár). Vagy pl. nem járt esténként moziba, színházba, úgy eleve nem mászkált későn. Az esti iszogatós tömeg pláne szokatlan neki. Én lassan 10 éve, hogy elkezdtem eljárogatni estefelé, soha semmi nem történt hálisten. Azt abszolút megértem, ha nem örülne annak, hogy 11-éjfél fele egyedül járkálok (erre nincs is példa) - na de hétkor, nyolckor? Azt mondja, sötétben több a "zűrös alak" és jobb félni, mint megijedni, meg ha egyszer megtámadnak akkor egy életre megtanulom. Néha még kettesben is mondja, hogy még ő is fél, pl. voltunk színházban, aminek fél 10-10 körül lett vége, negyed óra alatt haza is értünk. Útközben többször mondogatta, mennyire nem érzi biztonságosnak, hogy ilyenkor kint legyünk. Oké, hogy nem a fővárosban nőtt fel, de akkor is, szerintem ez baromi túlzás. Párszor átbeszéltük már, de nem tudunk dűlőre jutni, mert azt mondja, nem bírná ki, ha nem vigyázna rám, mert ha bármi történne, örökre magát okolná. Arra is húzza a szájat, ha 1-2-3 barátnőmmel estefele vagyunk valamerre, mert hogy "pár fiatal nő könnyű célpont." (megerőszakolás, kirablás stb.) Mit gondoltok, mit tehetnék?

2020. okt. 6. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!