Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jó pasik!Miért jöttök össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó pasik!Miért jöttök össze csúnya,dundi lányokkal amikor itt vagyunk mi, szép vékony lányok?

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 12:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
18%
Na erre én is kíváncsi lennék, bár én csak ismerősöknél láttam ilyet.
2020. okt. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Gratulálok, szerintem ez lesz a mai nap legprovokatívabb kérdése :)
2020. okt. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Mert a dundi lányok kedvesek, őszintén szeretnek, tisztelnek, jó a humoruk. Ti meg, szép vékony lányok, el vagytok szálva magatoktól, savanyúak vagytok, mint a citrom, és unalmasak, mint a sivatag. Ja, és a dundi le tud fogyni, de egy nagyképű nő sose lesz kedves. Jónapot.
2020. okt. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Mert nem fanyalodunk ilyen savanyú irigy pi..ákra mint te.
2020. okt. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
De hát neked is pöcsöd van...
2020. okt. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%
Talán mert nem játsszák a hercegnőmodellúrilánymisspitshát?
2020. okt. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Az én barátnőm is dundi, de ezért miért kellene automatikusan csúnyának lennie? Gyönyörű arca, szeme és haja van, csinosan öltözködik, mindig mosolygós, életvidám, a teste minden porcikáját imádom, és soha, senki mellett nem voltam még ennyire boldog, a vékony barátnőim mellett sem. Amúgy meg... utálom az ilyen típusú általánosításokat.
2020. okt. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
43%

"Ja, és a dundi le tud fogyni, de egy nagyképű nő sose lesz kedves."


Kövér lányként mondom, hogy nem vagyok kedves. Plusz ha egy "dundi" nő lefogy, akkor nem lesz automatikusan NEM kedves meg humoros?

2020. okt. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
#2: Ez a kérdés az lesz, ahol majd a dundi és csúnya lányokat istenítik a megkeseredett nők és elszidják a szebb nőket. Mondom ezt úgy, hogy nekem is bejönnek a telt csajok.
2020. okt. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%

Ha te "szép vékony lányként" itt picsogsz a gyakorin a pasiknak, akkor valami nagyon nem kerek nálad, kérdező...

Szép is vagyok, vékony is, a lánykorból már kinőttem, de mindig akadt helyes pasi éppen elég.

Csak egyet ismerek, akinek nem a legszebb a párja, de ők két kisgyereket nevelnek boldog családként, és abszolút elégedettnek tűnnek.

2020. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!