Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ebben a kétségbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a kétségbeejtő helyzetben?

Figyelt kérdés
Teljesen kétségbe vagyok esve. Szerelmes vagyok egy férjezett nőbe aki a kolléganőm. De ő azt mondja nem olelgethet mert férjnél van. Panaszkodik rám a főnökasszony nak hogy nem hagyom békén. A főnökasszony neki adott igazat és mindenki előtt leordibalta a fejemet hogy ez egy munkahely és hagyjam békén a hölgyet. Lehet hogy ki fognak rúgni ezek miatt pedig én csak szerelmes vagyok és sajnos őrülten féltékeny ha más ferfikollegaval látom. Elmentem pszihiaterhez aki megállapította hogy féltékenységi paranoiam van.

2020. okt. 7. 12:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Kezeltesd magad!
2020. okt. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Hat ketteske, ilyen gondolatokkal te sem vagy kevesbe beteg figura.
2020. okt. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Hagyd békén a nőt, kezeltesd magad. Ha nem tudsz uralkodni magadon, akkor keress más munkahelyet, mert hamarosan, ha nem mész önként, akkor ki fognak rúgni.
2020. okt. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Még te pofázol kétségbeejtő helyzetről? Neki kétségbeejtő, nem neked. Kezeltesd magad vagy vond ki magad teljesen a társadalomból.
2020. okt. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Ne írkálj privátokat kérdező és ne sajnáltasd magad, egy utolsó pszichopata vagy, az a minimum, hogy kirúgnak! Ha meg annyira szerelmes lennél, akkor békén hagynád szerencsétlent és megkímélnéd magadtól, nem jönnél a nem tudsz nélküle élni szövegekkel. Ha nem tudsz nélküle élni, akkor ne élj, egy ilyen pszichopatát nem fogok megsajnálni, volt dolgom a fajtáddal.
2020. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Mit csinálj? Járj tovább a pszichológushoz! Te is tudod mi lenne a legjobb megoldás, hiába írjuk le mi is neked (békénhagyod és inkább abba az irányba mozdulsz akivel "lehet" és még viszonozza is). Ha túltolod a dolgot akkor azt zaklatásnak fogják venni, s a munkahelyed elvesztésén túl még elég sok problémát tud szülni.
2020. okt. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk fogd fel, hogy nem kellesz a kolleganődnek. Egyértelműen megmondta, hogy nem, szólt a felettesének is. Ha ennyire képtelen vagy vielkedni, akkor jobb is, ha el vagy bocsátva, hamarabb túllépsz legalább rajta.
2020. okt. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ebben a történetben én vagyok a pozitív szereplő. Engem kellene sajnálni nem engem utalni.
2020. okt. 7. 13:40
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Menj még többször a dokihoz!Nem vagy normális.Sztem ezt azért te is érzed.
2020. okt. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne lepődj meg ha kirúgnak.
2020. okt. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!