Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti hogy fogadjátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy fogadjátok el hogy meddő és kopasz a palitok? Vagy nem gáz, mert rá tu.djátok még venni a kokszolásra, hogy izmos legyen? Az már kielégítő ?

Figyelt kérdés
.

2020. okt. 8. 15:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem nőként, de erre a kérdésre Marge Simpsonnak kellene válaszolnia, mert az ő férje valóban kopasz és meddő is.
2020. okt. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Nekem nem meddő és kopasz a palim.
2020. okt. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

Ha meddő lenne annak nagyon örülnék, nem kéne "mérgeznem magam" a fogamzásgátlással.

A kopaszság nekem semleges, jól lehet kinézni úgy is.

2020. okt. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Egyetértek a hármassal, örülnék ha meddő lenne, akkor abbahagynám a tabit. A kopaszság meg csak akkor taszító, ha ettől komplexusos lesz az illető.
2020. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Vannak nők akik buknak a kopaszságra, és olyanok is, akik nem akarnak gyereket, egyik sem kizáró ok ahhoz, hogy kapcsolatod legyen.

Az a 3 agysejt ami kergetőzik a fejedben sokkal nagyobb hiba.

2020. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező az a furcsa amúgy, hogy a sima - teljes - kopaszságot jobban eltűrik a nők, mint a kopaszodást. És valóban gázabb egy erősen kopaszodó fazon, mint egy tényleges kopasz. Különösen, ha az direkt hátul növeszti és előrefésüli... Lásd egy időben a BKV sofőrök archetípusát.
2020. okt. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Már megint egy nyeszlett alak, aki azt hiszi, hogy azért nem járnak vele a nők, mert nem kigyúrt kokszos konditerem szökevény.
2020. okt. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%
Meddő lehet,kopasz nem.
2020. okt. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel úgy érzem, nem akarok gyereket, így a meddőség nem gond nekem. Kopaszodás attól függ, hogyan... van, ami ízléstelen, akkor inkább tolja le teljesen - pl. ha úgy néz ki a haja, hogy alul (fültől tarkóig) dzsungel, felül semmi, az számomra nem esztétikus. Az sosem zavart, hogy nincs vkinek nagyon dús haja, sőt vannak olyan férfiak, akiken nekem kifejezetten tetszik a természetes kopaszodás.


Viszont az ilyen kokszos-redősnyakú kopaszoktól hányingerem van, de ők sem engem keresnek szerencsére.

2020. okt. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 hollófernyiges ***** válasza:
21%
A meddő szót a női terméketlenségre használjuk, csaxólok.
2020. okt. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!