Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti hogy fogadjátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy fogadjátok el hogy meddő és kopasz a palitok? Vagy nem gáz, mert rá tu.djátok még venni a kokszolásra, hogy izmos legyen? Az már kielégítő ?

Figyelt kérdés
.

2020. okt. 8. 15:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

10.


És a férfiváltozatát hogy neveznéd?

2020. okt. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, a férfiakat sterilnek vagy terméketlennek szokták nevezni.


Viszont vannak pasik, akiknek jól áll a kopaszság. A férjem mondjuk nem lenne köztük :D Szerencsére neki szép dús, szőke göndör haja van, és a családjában a férfiak még idős korukban sem kopaszodtak, szóval jók a kilátásai :) De volt exem, aki ilyen szerzetes-frizura-szerűen kopaszodott már huszonévei elején is, na ő inkább letolta nullás géppel, és az elég jól állt neki. Mondjuk annál minden jobban áll mindenkinek :D

A meddőség meg kérdéses. Ha a kapcsolatunk alatt derül ki a dolog, akkor megmozgatnék minden követ, hogy meggyógyítsuk, de ha tényleg menthetetlen és még mesterséges megtermékenyítéssel sem lehetne közös gyerekünk, akkor tőle függ a dolog: ha belemegy, hogy spermabankból szerezzünk donort, akkor oké, ha nem, akkor nem igazán van opciónk, csak a szakítás. Nekem fontos, hogy a saját testem tegyem tönkre a gyerekemért, ez van, az örökbefogadás számomra nem opció, így ha nem szülhetek, akkor részemről ennyi. Ha már a kapcsolatunk elején tudható, hogy nem termékeny, akkor össze se jövök vele/rövid úton szakítunk.

Kokszos pasim sose volt, és kigyúrt is csak egy, de belőle is rövid idő alatt aputestet varázsoltam. Mellettem nehéz ezt az életstílust vinni, én lustálkodni és enni szeretek sokat.

2020. okt. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Még életemben nem tetszett kopasz pasi, de ha nem lehet gyereke, az nem gond, sőt előny.
2020. okt. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Alapból nem jövök össze olyan csávóval, aki nem kokszol, gilisztákkal csak a madarak játszanak!!!44
2020. okt. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Így van, kit érdekel hogy nem tud kielégíti az ágyban, legalább izmos, és ez *már kielégítő*
2020. okt. 9. 07:09
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
#15 te olvastad a többi választ is, vagy csak az az egy (gyanúsan ironikus) mondat ragadta meg a figyelmed?
2020. okt. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A meddőségnek örülnék, nem kéne fogamzásgátlással bíbelődni, gyereket meg nem akarok.

A kopaszság viszont zavarna, de csak mert a velem egykorú férfiak közt azért nem illik még kopaszodni. Ha 35 felett lennék, szerintem nem zavarna.

2020. okt. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

1. Nem így néz ki a pasim. Viszont ha betegség hatására ilyen lenne, akkor sem hagynám el. Nem az a legfontosabb, hogy legyen haja, és fontosabb számomra ő, minthogy gyerekem legyen.


2. Koksz nélkül is lehet izmot építeni, nem tudtad?

2020. okt. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!