Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik több, mint 5 éve vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik több, mint 5 éve vannak együtt. Mennyire kívánjátok még egymást?

Figyelt kérdés

8 év után is rajong és megveszik értem. Én sem tudnám elkepzelni sem, hogy bárki máshoz hozzáérjek.

Most egy olyan hullámban vagyunk mint az elején, hogy szinte minden nap egymásnak esünk.

Ti is így vagytok ezzel, vagy megfogtam az isten lábát? :)

Ilyen az igazi szerelem?



2020. okt. 8. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
5 év után azért még illik kívánni a másikat, sőt idővel még jobb is lesz. Egy darabig. Én 26-27 év után untam meg a párom. 47F
2020. okt. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
17 éve vagyunk együtt. Nem minden nap, de heti 2-3 szex, ennyi bőven elég mindkettőnknek.
2020. okt. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
30 éve vagyunk együtt. Heti 2-3.
2020. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem fanyalodnék én sem másra. Sosem voltunk az az egymást bárhol leteperős páros, más a vérmérsékletünk. De a nemi életünk csak javult az évek alatt, mintsem romlott. Mi megismertük egymást ezalatt egyre jobban és profik lettünk egymás kényeztetésében.


Egyébként szextől függetlenül nem megyek rá senkire, ennyivel tartozom magamnak akkor is, ha a másik nem számítana.

2020. okt. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
24 év után is ugyanannyira. Az változott, hogy mondjuk már végig tudunk nézni egy filmet megállítás nélkül, főleg ha még ébren vannak a gyerekek, mikor elkezdjük. De ugyanúgy heti 3-4 szex van, minőségre pedig sokkal jobb, mint az elején.
2020. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Vattacukor te vagy az? Tudod h megőrülők érted..
2020. okt. 9. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont öt éve vagyunk együtt, amikor csak tudunk, szexelünk. Szerintem csak ez a normális. Nyilván volt, aki azt mondta, hogy az fura és beteges dolog, ha valakinél 2-3 év alatt nem múlik el a szerelem, de szerintem ő az, aki téved
2020. okt. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
13 éve vagyunk együtt. 2 hétben 1-szer vagyunk úgy együtt... De se puszi se semmi.
2021. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!