Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sose voltam elég egy nőnek se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose voltam elég egy nőnek se , hogy a #&@*ba lehet ez? Komolyan nem látok esélyt , hogy javulnának a dolgok.

Figyelt kérdés
Esetleg azt látom kiútnak ,ha elkezdek teljesen függetlenül létezni a nőktől
2020. okt. 9. 14:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
miért nem voltál elég? kiknél és hányszor próbálkoztál illetve hogyan?
2020. okt. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy sosem voltál elég? Nem is volt még barátnőd? Mit tettél a cél érdekében?
2020. okt. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
11%

Jol latod, az a kiut. Az egojukat kell foldbedongolni azzal, hogy atnezel rajtuk :)


36F incel

2020. okt. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Miért nem vagyok elég? Talán mert nem szeretek odamenni lányokhoz es tudom hogy erre azt fogjátok mondani hogy akkor egy óriási lúzer vagyok de én nyitott vagyok arra hogy a lány tegye meg az első lépést .Mindig azt tapasztalom , hogy jajj most olvasok jajj most várok a buszra nem jó ,jajj most baratnőkkel vagyok, jajj most egyedül vagyok ne ijessz rám.
2020. okt. 9. 15:07
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ismerkedj máshol.

Az emberek nagy része szerintem nem úgy ismerte meg a párját,hogy leszólította valahol.


"Jol latod, az a kiut. Az egojukat kell foldbedongolni azzal, hogy atnezel rajtuk :)"

Az én egómat aztán nem döngölöd földbe.Kifejezetten örülök is neki,hogy a magadfajták átnéznek rajtam.

2020. okt. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet, hogy sose vagyok elég, azért nem arra szokták használni, hogy nem jön oda hozzám puncsolni senki - hanem arra, hogy ismeretség után, testileg, lelkileg nem elég az illető - téged meg meg sem tudnak ismerni, mert nem teszel érte semmit. Te "nyitott vagy" arra, hogy a nők menjenek oda - nevezzük nevén a dolgot, te nem nyitott vagy erre, hanem erre vársz, mert nem vagy hajlandó odamenni. A nők többségének imponál az, ha vkiben van annyi, hogy odamenjen. Ha nem vagy hajlandó, be kell látnod, hogy máris kevesebb a merítés, és azoknak meg nyilván nem mind fogsz bejönni, és normális ember nem úgy oda ismerkedni senkihez, hogy "hát taszítani talán nem taszít, adok neki egy esélyt, ha elpazarlom az időmet, mert nem jön be később se, nem baj".
2020. okt. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Most nőkről beszélünk,vagy csitrikről,akik bandában vihorásznak idétlenül?

Mert nőkre nem igazán jellemző,amit leírtál.

Ne éretlen libákat hajkurássz,mert azok ugyan nőneműek,de még nem nők!

2020. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Most komolyan miért a férfinak kell oda menni ha ő az ijesztőbb egy nő bármikor odajöhet hozzám nem leszek bunkó de ha én odamegyek akkor már arra gondol a lány hogy mit akar ez??

Mondjuk az se segít ,hogy a családom női tagjaitól sose láttam vonzalmat kimutatni a férfiak iránt

2020. okt. 9. 15:18
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

De nem érted,hogy nem muszáj így ismerkedni?

Barátok által,interneten csomó lehetőség van arra,hogy ismerkedj nem csak az,hogy leszólítasz valakit az utcán.

Nem KELL senkinek odamenni senkihez.

2020. okt. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy átlag férfi nem annyira ijesztő, könyörgöm. Vagy 15 éves kislányokhoz mész oda?


Én pl. azért örülök, ha egy férfi odamegy hozzám, mert egy nőnek több veszítenivaló van egy ismerkedés elején, ami a teherbeesést, a jó hírét stb. illeti, meg egy kapcsolat elején a férfiak között több inkorrekt fazon van... hogy akkor legalább ne nekem kelljen felszedni, hanem annyi legyen benne, hogy idejöjjön. De ezt csak magamra értem, ha van olyan nő, aki odamegy máshoz, szíve joga, ha a férfi elvárja, hogy odamenjenek hozzá, szíve joga, de akkor ne picsogjon.


Hozzám nőként amúgy életemben egy értelmes srác jött oda, aki nem alkesz, mocskos, nagyapám korú stb. volt, aztán mégsem vágok ki ekkora hisztit, pedig ránk mondják, hogy fú, a nők hisztisek, a férfiak meg nem...

2020. okt. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!