Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egész életemben a hűség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész életemben a hűség fontossága vezérelt hiszek abbn , hogy egyszer találok egy lányt akivel csak mi ketten leszünk egymás számára, tudom , hogy ez szemellenzősségel jár , de nekem megérné . Viszont semmi jelet nem kapok az élettől?

Figyelt kérdés

Semmi jelet nem kapok, hogy jó úton haladok ez a zárt kapcsolat felé csak remélni tudom , hogy létezik ilyen lány és , hogy találkozok is vele és , hogy akar is engem , de nem akarok egy se99fej lenni aki a vesztébe megy és ezzel a tönkreteszem a saját életem és a negativitásommal beszennyezem a környezetem. Mindig abban hittem , hogy ha elég kitartó vagyok eleget szenvedek érte akkor valamiféle eredménye lesz de jelenleg csak a magány van. Tudom nehéz megérteni , hogy miért ragaszkodok de számomra olyan mélyen van a magamra hagyástól való félelem amihez kb 5 pszichológus együttes munkája kéne. De ha megtalálnám azt az embert akit keresek akkor nem kéne pszichológus , mert miatta vagyok olyan amilyen

Tudom naív vagyok de akkor is


2020. okt. 10. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2020. okt. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
27
2020. okt. 10. 17:42
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Ki kell ábrándítsalak ugyanis szerintem az életben kétféle szeretet létezik, ami feltétel nélküli. Az egyik a szülői, a másik a gyermeki.

Egy párkapcsolatban nem lesz feltétel nélküli a szeretet, főleg kezdetben. El lehet érni nagyon hasonló állapotot, de ahhoz hosszú évtizedeket kell leélni egymás mellett kölcsönös tiszteletben, akkor talán.

De alapvetően nem így kezdődnek. Van egy elvárásod a partnered felé. Van egy elképzelésed arról, hogy hogyan szeretnél élni vele. Ezek összeegyeztethetetlenek a feltétlenséggel és a lojalitással.

2020. okt. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ , én nem azt várom ,hogy egy véletlenszerűen kivalasztott lány legyen hűséges hozzám én azt a lányg keresem akinek nem kell elnyomnia magát ahhoz, hogy összejöjjön velem. De nyitott vagyok arra hogy meggyőzzél mert szar az életem és ha ez így nem jön össze akkor nem tudom miért csinálom
2020. okt. 10. 17:51
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem azt várom , hogy boldogabb legyek a kapcsolattól csak azt ,hogy legyen kivel megosztanom a szeretetem
2020. okt. 10. 18:00
 6/9 anonim ***** válasza:

4 Értem amit mondasz. Olyat keresel, aki hozzád hasonlóan gondolkozik. Ezzel nem vagy egyedül, szerintem mindenki ilyet keres.

Tegyük fel, hogy bejön a számításod és megtalálod a lányt, aki hozzád hasonlóan gondolkozik. Sajnos akkor is benne lesz a pakliban, hogy elhagy vagy hűtlen lesz hozzád. Ezt egyszerűen nem tudod kizárni. Ez mindig egy lehetséges opció és nagyon is reális, ha megnézed hogy hány házasság végződik válással mondjuk 5 éven belül vagy hányban van félrelépés.

Szerintem egyetlen komoly kapcsolat sem kezdődött még úgy, hogy a válást tervezték volna.

Van egy ilyen buddhista mondás: Ha egy kérdés megoldható, felesleges aggódni miatta. Ha nem lehet megoldani, az aggódás sem segít.

Nem bűn, ha szeretve szeretnél lenni és nem akarsz csalódni, de ez nem mehet a hétköznapok és az általános hangulatod rovására.

A féltékenység rossz tanácsadó. Ha mindig azt kérdezgeted magadtól, hogy vajon most van okom féltékenynek lenni? Vajon elég jelet láttam hogy féltékeny legyek? Akkor nagyon rossz úton jársz.

Nézd meg nagyon, hogy ki az, de ha egyszer megadod valakinek a bizalmat, akkor adj 100%os bizalmat és igen tedd kockára a pokoljárásodat. Tedd fel tétnek az életedet rá. Ez csak így megy. Veszíthetsz és visszaélhet ezzel a bizalommal és bizony akkor szenvedni fogsz, de ez a mindennapjaid nyugalmának a záloga addig.

Én legalábbis így gondolom.

2020. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen lélekkel menj el költőnek, írónak. Amúgy meg majd párszor átvernek, pofára ejtenek a kedves hölgyek, és akkor magadtól is kinövöd ezt a fajta naivitást. Le lehet pontozni, de nem rosszindulatból mondtam ezeket.
2020. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hogy őszinte legyek én elég szürkén gondolkodom tehát egy létállapotot sem hiszek különbnél a többinél , nem tudom , honnan tudom milyen a többi létállapot , de én mindig túlnéztem a kapcsolatokon és a végét láttam hogy nagyon szép egy lány de nem lehet örökké a tied. Amúgy a csalódás így se került el sajnos kedves 7es.


A lányokat akiket szerettem volt egy tendenciám ,hogy titokban tartsam emiatt elvesztettem mindenki szeretetét mert én se adtam senkinek csak egy titkos valakinek de már szeretném ha befejeződne ez a pokoljárás a te szavaddal élve 6os.

2020. okt. 10. 18:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokkal lazábbnak kellene lenned. Senki sem örökre a tiéd, felesleges így kezdeni. Én soha még csak hosszú kapcsolatokban sem gondolkodtam, mégis ilyenek találtak rám 10+ év, ha meg vége van, azt el kell fogadni, a hűség döntés kérdése, a kapcsolatok nem a megcsalás miatt mennek tönkre, annak előzménye van. Jó kapcsolatban, ahol boldogok a felek, ott senki sem nézeget félre.
2020. okt. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!