Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletek fordult elö ilyen, nõk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek fordult elö ilyen, nõk?

Figyelt kérdés

Hogy volt egy pasi, aki nem volt a tipusotok, nem vonzódtatok hozzá, söt, kissé idegesitett néha, de végül mégis kapcsolatot kezdtetek vele?

És az érzésetek azóta sem változott ? Pedig a szex mondjuk kielegitö?



2020. okt. 12. 13:56
 1/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
73%
Nem, soha. Ahhoz a kajához sem nyúlok, ami ha még nem is a leggusztább, de nem ízlik...
2020. okt. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt. Annyi különbséggel, hogy a szex is undorító volt vele, ezért egy idő után nem voltam hajlandó lefeküdni vele. Megmagyarázta magának, hogy ez azért van, mert nekem kisebbségi komplexusaim vannak és nem szeretek levetkőzni (ez így igaz, de amikor szerelmes lettem másba, valahogy mégis imádni kezdtem a levetkőzést), meg én őt túl jónak gondolom magamhoz (ja persze, még a szagától is hányingerem volt). Neki így is megfelelt, mivel az anyjáéknál nem volt fűtés, nálam mégiscsak jobb sora volt. És ezt ő párkapcsolatnak nevezte. Kétszer szakítottam vele, egyszer amikor bevert egy ablakot dühében, de akkor még kénytelen voltam visszafogadni fél év múlva, aztán amikor szerelmes lettem, de akkor is alig bírtam kirakni a házból, fél év után összecsomagoltam neki, akkor nagy nehezen elment végre.
2020. okt. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha nem a kimondottan esetem, ilyen sráccal már jöttem össze, de ha idegesítőnek tartom, akkor semmi esélye. Aki nem szimpatikus, azzal miért akarnék több időt eltölteni? Nem vagyok mazoista. Vagy arra gondolsz, hogy csak néha kicsit bosszantó, de azért kedvelem? Ilyen se volt amúgy.
2020. okt. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem ilyen nem fordult elő, mert akihez nem vonzódom, netalántán még idegesít is, azt a közelemben se nagyon viselem el, nemhogy az ágyamban. Ha nem izgulok fel, akkor kínszenvedés lenne a szex, nemhogy kielégítő.....
2020. okt. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja a picsába
2020. okt. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!