Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik sorsszerű szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik sorsszerű szerelem?

Figyelt kérdés
Szerintetek létezik olyan, hogy két ember, akik sorsszerűen egymásnak lettek teremtve, előbb utóbb úgyis egymásra találnak, ha “keresik” egymást, ha nem?
2020. okt. 12. 17:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
62%

Én magam úgy hiszem,hogy a mostani párommal sorsszerű volt a találkozásunk és a szerelmünk,de persze saját döntések,akarat is kellett,hogy együtt legyünk. De nagyon sokszor volt emiatt olyan gondolatom,hogy döbbentes véletlenek műve és azt gondolom valami/valaki nagyon azt akarta,akarja,hogy mi együtt legyünk. Már a találkozásunk is olyan véleeltleneken múlt,hogy elképesztő és később is pl a kapcsoaltunk elején is olyan dolgok történtek amik teljesen odasodortak,hogy vele maradjak.

Tényleg néha van ilyen érzésem a mai napig vele kapcsolatban,hogy nem tudom elhinni,hogy ő a párom és ennyire passzolunk és mennyi mindennek pont úgy kellett történnie ahogy. Tényleg nevetségesen apró dolgokon múlott,hogy mi végül taálkoztunk egyáltalán.

Az a vicces,hogy fel is adhattam volna és haza sétálhattam volna,de volt bennem egy furcsa érzés,hogy csak azért sem,és már a végére járok a dolgoknak. Furcsa,pedig amúgy sokszor csinálok olyat,hogy félúton visszafordulok vagy nem megyek el vlahova,de itt valamiért nagyon el akartam jutni oda,ahol később találkoztunk is :) tudtam,hogy dolgom van ott valahogyan.

2020. okt. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!