Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Veletek előfordult már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Veletek előfordult már, hogy beleszerettetek olyan nőbe, aki eleinte nem volt kifejezetten vonzó számotokra?

Figyelt kérdés
Nőknél tudom, hogy ez gyakran előfordul, de a férfiak ugye másképp működnek. ;)

2020. okt. 14. 08:19
A kérdező szavazást indított:
Szerintem nem, volt ilyen próbálkozásom
Szerintem nem
Szerintem igen, volt ilyen nálam
Szerintem igen
Férfiakra ez nem jellemző, hogy működik
26 szavazat
 1/9 orton ***** válasza:
23%

Nem. Fontos a külső. Szex persze jó a számomra kevésbé vonzó lányokkal is, de minden csak szexen alapuló kapcsolat 1 év után kiürül nálam kb. És ha mellette nem is szép, ami pluszban vonzana, akkor nem fog tartani ez tovább...valamint ha nincsenek meg a személyiségi jegyek hozzá, akkor kapcsolatot is nehéz fenn tartani.


Szerintem egyébként bármilyen kapcsolatban fontos hogy a nő és a férfi vonzódjon egymáshoz és hogy igényesek, egészségesek maradjanak, hogy kívánják egymást a hosszú, hosszú évek után is.

Nyilván ha megöregszik az ember, jönnek a ráncok és fogynak az izmok, de azért mikor összejön valaki valakivel, azért jön össze akit akkor megismer, meglát. Nem azért hogy 5 év után elhízzon, ne törődjön máshogy magával.

2020. okt. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

Mi a különbség az között az között hogy " szerintem igen" és "szerintem igen, volt ilyen nálam" ?:)) vagy a "szerintem nem" és "szerintem nem volt ilyen próbálkozásom" között?


Amúgy meg miért van így megfogalmazva hogy "szerintem"? Valaki ha csak ennyire határozott magával kapcsolatban.... hát...

2020. okt. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 orton ***** válasza:
32%
Azt jelenti hogy az a véleménye. A másik meg az hogy az a véleménye és saját tapasztalattal alá is támasztja.
2020. okt. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

jaaaaj igaz!

én kérek elnézést.

2020. okt. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jogos a felvetés!

A szerintem szó baki! Vedd úgy! Rosszul emlékeztem a kérdés fogalmazására.

Én is utólag szembesültem vele.


Viszont az remélem érthető, hogy "nem" és a "nem volt ilyen próbálkozásom" között mi a különbség!

2020. okt. 14. 11:12
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, viszont aláhúznám a kérdésben az ELEINTE szót. Nem sokkal később ugyanis nagyon-nagyon megtetszett (ha nem így lett volna, valószínűleg már nem lennénk együtt).

29F

2020. okt. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jogos, de nem lehet aláhúzni! ;)

Eleinte mit éreztél? Egyáltalán nem találtad vonzónak?

2020. okt. 14. 12:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Előtte is ismertük egymást, és olyan átlagosan álltam hozzá a külsejéhez: néha tetszegetett, néha egyáltalán nem.
2020. okt. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen: ha külsőre nem is, de pl.: a lelke tök jó volt.
2020. okt. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!