Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akinek jobb pasi/csaj a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek jobb pasi/csaj a párja mint amilyen pasi/csaj ő maga, az hogy kezeli a helyzetet? Örül vagy negatív, kisebbségi érzései vannak?

Figyelt kérdés

Szóval ha (nem csak külsőre értem) nincs egy szinten veled a párod. Pl képzettebb, dupla annyit keres, okosabb, életrevalóbb, szexuápisan sokkal tapasztaltabb, jobb a teste szebb az arca, és hasonlók, és a köztetek lévő különbség markáns.

Nem érzed magad rosszul hogy egy bizonyos tekintetben nem tudsz neki annyit adni amennyit érdemel? Vagy úgy érzed ezt kompenzálod mással?



2020. okt. 16. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hamar ki szokott derülni hogy nem mind arany ami fénylik. Nem is olyan jó pasi az a pasi, mint aminek beadta magát. Ha meg tényleg jobb, akkor azt gondoltam hogy mit zavarjak bele én abba, ha neki én kellek, akkor én kellek.
2020. okt. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A mostani nőknél nem nehéz többnek lenni.
2020. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi párommal szerintem egy szintén vagyunk, de az exemrol tudok nyilatkozni. Nos minden szerenyseggel mondhatom hogy nála sokkal helyesebb pasikat is kaphattam volna magamnak. Erre ő is rájött és azt gondolta ha lehuzza az önbizalmam az jó taktika hogy megtartson. Mindig igyekezett kiemelni a hibaimat, külsőt és belsőt egyaránt. Illetve próbált butának beallitani. Még ha okosabb lett volna nálam se turtem volna hogy butának hívjon, de ő ebben sem jeleskedett. Akkor telt be a pohár mikor mások előtt is alazott.
2020. okt. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki jobbnak tartja a párját mint saját magát.

Szerintem a párom borzasztó jó pali, míg én nem vagyok egy szépség, sőt..

Ő viszont azt állítja, hogy én vagyok gyönyörű és nem érti miért álltam szóba egy olyan átlag alattival, mint ő.

Na most akkor mi az igazság?

2020. okt. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%

Személyiségfüggő. Egy bizonytalan, szorongó típusú embert frusztrálni fog és "kisebbségi" érzése lesz tőle. Egy pozitív személyiségű ember meg nagyon büszke lesz rá és "menőbbnek" érzi magát - s ennek megfelelően rengeteget fog tenni a kapcsolatba hogy az jó legyen, minél tovább megmaradjon.

Ja amúgy megjegyzem, egy jó kapcsolatnak nem az az alapja hogy ki mennyit keres, milyen végzettsége van, milyen a külső megjelenése hanem az érzelmi szinkron, közös hullámhossz, gondolatok.

2020. okt. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!