Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik átélték a viszonzatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik átélték a viszonzatlan szerelmet/megcsalást/szerelmi háromszögbe kerültek, mennyi idő alatt tették túl magukat rajta és milyen fázisok vezettek idáig ?

Figyelt kérdés
2020. okt. 16. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Még 13 éve se tettem túl magam rajta.

🤣

2020. okt. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elmesélted , mi történt? És a 13 év alatt hová jutottál a gondolataiddal ? :)
2020. okt. 16. 23:46
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

#1-es vagyok.

Viszonzatlan szerelem az enyém. Az illető házas és egyéb aranyos dolgok.

Ezen csak a még több idő segíthet. :D

2020. okt. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Oda jutottam, hogy legyen boldog a családjával. Velem nem lenne az.:/
2020. okt. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Nekem kb 2 nap, az nagyon kemény, és utána már ismét ég bennem a tűz.Nem tudnék olyanért szenvedni többet, aki engem semmibe vesz.
2020. okt. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Viszonzatlan szerelem az enyém is. Több mint 18 éve. Nem tudok másra gondolni. Az illető egyedül van, nem szeretne párkapcsolatot.
2020. okt. 17. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Viszonzatlan szerelmet volt a legnehezebb mert 7eve jelen van az eletemben, de nem voltam eleg jo neki parkapcsolatra, ugyanakkor meg mindig ir es nekem ir le olyan dolgokat amiket a felesegenek sem. Tehat tudom h "jo vagyok nala" es eleg fontos helyen, de nem elegge. Nyilvan ez az ego jateka.


Megcsalas: kapalodztam 3hetig hogy visszajojjon, aztan elengedtem es sosem bantam meg.


Szerelmi haromszog: csak ott van ahol valaki mindket emberbe szerelmes, olyanban volt reszem ahol tobben voltunk a sztoriban de h barmelyikunkbe is szerelmes lett volna, ketlem.

2020. okt. 17. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól vagy azóta Kérdező?:)
2021. ápr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!