Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is így van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is így van ez?

Figyelt kérdés

Szerintetek is igaz az, hogy egy nő akkor szerelmes igazán, és azzal bizonyítja a szerelmét, ha gyereket szül az adott férfinak?

Vagy kicsit megfordítva a kérdést, ha egy nő igazán szereti a férfit, akkor vágyik arra, hogy gyereket szüljön neki?

Nem provokáció a kérdésem, csak elgondolkoztam ezen, mert a médiából ez az üzenet jön, én viszont egyáltalán nem akarok gyereket, de nagyon szeretem a páromat.



2020. okt. 19. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem igaz.
2020. okt. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem sem igaz.
2020. okt. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2020. okt. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Persze, hogy ez jön a médiából, hiszen csökken a népesség, a kormány azt érzi feladatának, hogy ezerrel nyomják a családok támogatását, a minél több gyereket, a hiteleket is eszerint alakítják - hiszen a társadalom ezt várja el a nőktől, és a családoktól. De ettől még maga az állítás nem igaz, mármint nem ebben mérhető egy nő szerelme :)
2020. okt. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Én nagyon szeretem a párom, de nem valószínű, hogy gyereket akarok. Lehet az is közrejátszik, hogy egyszer már megjártam. 1000szer átgondolom.

Párom nem feltétlenül akár közös gyereket, lányomat is sajátjának tekinti szerencsére.

N

2020. okt. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Biztos, hogy nem mindenkire igaz, de nálam így volt.

Hiába hittem azt, hogy ennyire meg annyira szerelmes vagyok, de voltak bajok a kapcsolattal, csak nem akartam belátni. Abban biztos voltam, hogy soha nem akarok gyereket, inkább meghalnék, eszembe se volt teherbe esni. Ha ott és akkor lett volna rá lehetőség, biztosan elköttetem magam.

Persze szakítás lett a vége.


Mikor a férjem megismertem, akkor kezdett bennem motoszkálni a gondolat, hogy annyira nem is lenne nagy tragédia, ha teherbe esnék. Láttam rajta, hogy jó apa (is) lenne. Idővel erősödött a vágy, hogy nekem ebből a pasiból kell egy kis másolat, aki akkor is az enyém, ha mi szakítunk.

Nem bántam meg, tényleg jó apa, és jó férj. 😊

Teljesen más ez a szerelem, amit iránta érzek, mint miket eddig éreztem. Van benne egy nagy adag bizalom és biztonság érzet.

2020. okt. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem ez alapján szűl egy nő a mai világban..
2020. okt. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%

A kérdés első mondatára én is azt válaszolom, hogy nem, de a fordítottan feltett kérdésre már nem állítanám ennyire biztosan, sőt az esetek többségében azt látom, hogy "igen".

Ffi.

2020. okt. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Marhára nem!
2020. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. okt. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!