Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Filmbe illő jelenetek, amiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Filmbe illő jelenetek, amiknek (hatalmas) fail lett a vége?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy történt e már veletek olyan, hogy egy nagyon filmes, romantikus gesztus, amit tettetek, teljes bukáshoz és káoszhoz vezetett? Tudjátok, olyasmiről beszélek, amikor hirtelen lelassul a világ, szinte halljátok a fejetekben a háttérben szóló filmes hegedűszót, és megszólítjátok a gyönyörű lányt/helyes pasit a Sparban, akivel ugyanazért a babkonzervért nyúltok, a kezetek összeér, aztán valami hihetetlen szívszaggató módon kioffol titeket.

Mostanában emlegettük fel egy barátnőmmel az esetet, amikor megláttam egy drogéria pénztárában "életem szerelmét" aztán miután a barátnőm fél óra alatt rábeszélt, hogy menjek vissza elkérni a nevét, mert ki tudja, hogy ő e az igazi, és ez életem lehetősége, feltehetőleg tök fake nevet adott meg, és sose találtuk meg Facebookon :DD

Na ilyesmikre gondolok.

Köszönöm szépen a válaszokat!



2020. okt. 23. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Én csak olyat tudok, hogy a romantikus filmekben lévő "első találkozásnak milyennek kell lennie" ezerszer felvett, kimunkált és megkonstruált jelenetei befolyásolnak sokmindenkit. Ha nincs a "szerelem első látásra", "azonnali szerelembeesés" stb, akkor jön a "nem működik a kémia" "ne raboljuk egymás idejét" és nem adnak esélyt következő találkozónak. A filmben nagyon mesterien ki van dolgozva a megtévesztő romantikus feeling és talán sokak számára azt sugallja hogy "ennek biza így kell történnie", a másik megismerésére időt se szánnak.

Ilyen általánosat tudok csak írni.

2020. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszabású szabadtéri rendezvény, eső utáni szivárvány, halk zene, második randi. A hátizsákjából elővarázsolt két csodálatos és szépen csomagolt házi szendvicset. Eszegetés egy emelvényszerű dolgon, láblóláblás, romantikus pirulások és egymásra nézések. A szendvics felénél közölte, hogy a felesége csomagolta reggel.
2020. okt. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Másokkal csinált filmbillő jeleneteket, nem velem. Legutóbb a házastársával, az esküvői videót. Hát, majdnem belehaltam.
2020. okt. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mennyire filmbe illő,de itt van.

a lány egész nap írogatott nekem,hogy találkozni akar velem mindenképp,meg ezt meg azt fogja csinálni velem stb.

én meg dolgoztam,időnként visszaírtam és közöltem,hogy meló után hulla leszek.

erre nem baj,ma akarja.

munka után elmentem érte,átjöttünk hozzám,lezuhanyoztam,kajáltunk 1et,aztán elkezdett mászni,kicsomagolt...bekapta.

élvezettel néztem.

és akkor mondta,hogy ne nézzem közben mert szégyenlős.

mondtam oké nem nézem és a fejemre raktam 1 párnát.

a következő amire feleszméltem,hogy tiszta erőből beba szódik az ajtó,mivel én elaludtam közben a csaj meg lelépett.

2020. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4

:D

2020. okt. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!