Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi baj lehet velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj lehet velem?

Figyelt kérdés
Szóval elég hosszú lesz de ki kell írnom magamból. Egyszerűen az emberi kapcsolataim annyira megromlottak,aminek nem tudom mi az oka hogy nem tudok már másokat hibáztatni,ennyi ember után kétlem hogy csak velük lenne a probléma (most nem feltétlen szerelmekre gondolok,hanem család,munkatársak stb..) de itt vagyok 21 éves, mégcsak nincsenek is nagy elváràsaim külsőre, inkább azt szeretném hogy a lelke legyen szép és legyen határozott férfias kiállása. 5 férfihoz volt közöm eddig életem során , mindegyikben megláttam valami szépet az elején de egyik sem volt valami egyenes ahogy észrevettem az idő múlásával. Mindenki dicsérget hogy szép vagyok szóval úgy nem vagyok ronda hogy az miatt ne találjak senkit,de egyszerűen már annyira elvagyok keseredve hogy nincs egy fiú akit szerethetnèk és viszont szeretne:( tudom hogy fiatal vagyok és előttem az élet de annyira vágyom rá.Hogy enyhítsem ezt az űrt ?
2020. okt. 24. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy érzem magam! Mintha bennem lenne valami, amiért taszítok mindenkit. Ha gondolod írj és beszélgetünk! 28/N
2020. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is így érzem.

Nem kellek senkinek, pedig tudom hogy nagyon tudnám szeretni, aki engem választ. 28N

2020. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én férfiként vagyok hasonlóan (csak fordított nemekkel), csak én tudom, hogy az elég súlyos zárkózottságom és a szerény életszínvonalam ami lehetetlenné teszi a dolgokat. Meg a kishitűség persze, még ha létezne is olyan akinek bejövök (de tudom, hogy nincs), akkor se venném észre, vagy nem hinném el.


Pont ma gondolkodtam, hogyha egyszer azt mondaná nekem valaki, hogy "Szeretlek" azt kérdezném, teljesen őszintém, hogy "De hát miért?" - mert nem nagyon tudok magamban semmit amit szeretni lehetne.

2020. okt. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, ne gondold túl. Ismerkedj még többet és biztos lesz hozzádillő férfi. Ne ragadj le hosszú ideig ha nem érzed azt hogy ő a tökéletes.
2020. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Lehet élni társ nélkül is, nem kell ennyire rágörcsölni.
2020. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!