Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti mondanátok olyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mondanátok olyat egy nőnek, akitől semmit se akartok, hogy szívem? És hogy olyan, mint Tündérszép Ilona?

Figyelt kérdés

A sztori a következő: A nyáron volt egy kalandom. Ez egy olyan férfi, akivel nagyjából egy baráti körbe tartozunk (független). Azt hittem, több lesz belőle, de nem. Sosem ígért semmit, szóval nem haragudhatok rá.

Sajnos én belé zúgtam - ki is fejeztem, hogy én többet szeretnék, de úgy gondolom, messze nem akaszkodtam rá.


Azóta ilyen dolgok történnek: kb egy hónapja egy baráti esten voltunk, egy olyan helyen ahová autóval kellett kimenni. Távolságtartás, rám se néz. Útban hazafelé - egy autóval hoztak ki minket, mindketten hátul ültünk, köztünk még valaki - hirtelen megfogta a kezem, amit az ülések tetején tartottam. Kicsit megszorongatta, aztán gyors elengette, és kibámult az ablakon.


Három hete voltunk színházban, ő a lányával, én a lányommal, meg még más ismerősök. Normálisan viselkedtünk, mintha mi se történt volna. Aztán másnap írtam neki, hogy meg se tudtam kérdezni, hogy van (tényleg nem tudtam, mert olyan volt a szitu). Mire azt válaszolta, hogy megvan,mi meg gyönyörűek vagyunk. Mármint én meg a lányom. (Mondjuk én nem írnék valakinek olyat, hogy gyönyörű, ha nem akarok tőle semmit).


Tegnap meg ilyen népköltészeti esten voltunk, baráti társaság, egy valaki előad, aztán borozgatás, beszélgetés, ilyenek. Érezhetően már megint elkerült, talán még jobban, mint máskor. Gyakorlatilag rám se nézett. Az egyik ballada arról szólt, hogy egy fiú szerelmes Tündérszép Ilonába, akinek aranyhaja van, meg göndör fürtjei. Szőke göndör hajam van. Egyszercsak odahajolt hozzám, és azt mondta: "ez vagy te". Aztán visszafordult, és nézte tovább az előadót. A másik dolog meg: még az este előtt írtam neki a FB-on, hogy szóljon a többieknek, hogy várjanak be, mert kések. (Fontos volt, mert egy másik faluba mentünk, megint autókkal). Nem olvasta, csak éjjel. Akkor azt írta: "Most olvasom, szívem"...


Mondjatok valami okosságokat ezzel kapcsolatban légyszi, mert én nem tudom hová tenni.



2020. okt. 24. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem csak feszegeti a húrt, a határaidat akarja feltérképezni, hogy ki tud e csikarni belőled valami érzést, de ez még nem jelent gyakorlatilag semmit. Lehet, hogy csak játszik veled, és az apró flörtök gyanús, hogy róla szólnak inkább nem pedig rólad. Az egójáról. Írod, hogy többször észre sem vett. Vannak férfiak akik csak a saját hiúságukat akarják kiélni azért kezdenek ki nőkkel. Aztán ha valamit lép a nő egyből visszakozik, hogy ő nem akart tulajdonképp semmit. Na meg azt monda, hogy gyönyörű vagy.

Tudod, hányszor mondják minden komolyabb ok nélkül ezt a férfiak? Lehet pusztán formalitás, mégis mit mondjon, hogy szarul néztetek ki? Én nem foglalkoznék vele komolyabban.

2020. okt. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, erre már én is gondoltam, hogy csak arra kíváncsi, milyen érzéseket tud belőlem kicsikarni. Amúgy nagyon szép férfi, és gazdag is, fürtökben lógnak rajta a nők, még így, ötven évesen is.
2020. okt. 24. 23:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nyáron volt az a kaland, akkor én ezeknek semmi jelentőséget nem tulajdonítanék. Ismerkedés elején, az első egymás felé tapogatózáskor még jelenthetne bármit - bár a túl könnyen bókolók nem veszik komolyan a dolgot -, de túl a kalandon ez egy nagy semmi. Odalök neked valamit, aztán nem foglalkozik veled tovább. Nyilván egy-két újabb kalandra talonban vagy tartva, nem ereszt el teljesen, de lépni se fog, mert az ilyen pasik pontosan tudják, mikor kezdenek a nők menyasszonyi fátylat vizionálni és olyankor jobbnak látják kicsit jegelni a nőt. De csak annyira, hogy azért időnként dugható legyen.
2020. okt. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a muki egy pöcs.
2020. okt. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4-es

Hát, úgy néz ki :(((

2020. okt. 25. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!