Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A te párodban és benned mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te párodban és benned mi a közös?

Figyelt kérdés
2020. okt. 25. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobb céljaink:házasság, gyerekek, kertesház.

A gondolkodásunk, az élethez, emberi kapcsolatokhoz, egymáshoz való hozzáállásunk.

Mindketten szeretünk egészségesen élni, amennyire lehet. Gondolok itt az ételekre, mozgásra, káros szenvedélyek minimumom tartására (alkoholt fogyasztunk, de szerintem felelőssegteljesen és mértékkel :D ).

Ugyanolyan zenét, filmeket szeretünk, ugyanolyan jellegű könyveket.

Mindketten imádunk tútázni, a természetet, és a természetes dolgokat - gondolok itt a hagyományos fa bútoroktól kezdve természetes emberi megjelenésig (divatozás, agyonsminkelés, szolizás hasonló dolgok taszítanak mindkettőnket).

A szexuális igényünk és vágyaink is közösek, nagyon jól megértjük egymást az ágyban.

Hirtelen ennyi jut az eszembe, biztos tudnék még rengeteg dolgot írni amúgy. Nem régóta vagyunk együtt, de úgy érzem megtaláltam a másik felem :)

Rá megérte várni, másnak is ezt tanácsolom, hogy ne érjék be egy "éppen jó, mert nincs most másik"-al. Szerencse kell és tütelem hozzá, de úgy vélem mondenki megtalálhatja a hozzá illő párt :)

2020. okt. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden. Ugyanaz a jövőképünk, a gondolkodásmódunk, a nèzeteink, ugyanazokat szeretjük, rèszben ugyanaz a baráti körünk, mèg a kedvenc kajánk is.
2020. okt. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A celunk (a szep csaladi elet fenntartasa) es a gyerekunk (az o jovojenek a biztositasa).


Amugy teljesen masok vagyunk, mas eletmod, hobbik, habitus.


Mi a kozos igavonas mellett inkabb kiegeszitjuk egymast.

2020. okt. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szinte minden.

A rövid és hosszútávú céljaink.

A hobbijaink és érdeklődési köreink.

Az ízlésünk filmekben, könyvekben, időtöltésben.

Az életvitelünk.

Az elveink, a világ fontosabb dolgairól alkotott véleményünk.

A humorunk.

A szeretetnyelvünk.

A libidónk.

És az, hogy egymást tartjuk a lehető legtökéletesebb társnak.


Nyílvánvalóan vannak dolgok amikben nem értünk egyet, de ezeknél is képesek vagyunk megérteni és elfogadni egymás álláspontját.

2020. okt. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Célok: házasság, gyerek ház, közös vállalkozás

Zenei ízlés, szeretünk egyedül lenni. Elvonulni. Elveink, értékrendünk. Fontossági sorrend stb. Hobbink


Különbség: én érzékenyebb vagyok ő rajta alig látszik bármi ez okoz néha gondot de megoldjuk, a munkánk, nem szeret olvasni ssoha nem olvas én meg imádok, színház művészet nem érdekli engem igen


Nagyjából ennyi ami hirtelen eszembe jut.

2020. okt. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!