Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi számít vonzónak és szépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít vonzónak és szépnek egy nőnél? Kinek mi a fontos?

Figyelt kérdés
2020. okt. 26. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ahány ember annyi preferencia
2020. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
A pénz és státusz :D
2020. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani, mindenkinek más a zsánere. Arra vagy kíváncsi, a nők írják le ide neked, mi tetszik nekik? Ebből milyen következtetést fogsz levonni?
2020. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hm.. van egypár fontos dolog, de például nekem fontos a jó kisugárzás, humor, segítőkészség, hűség, őszinteség. Ez, ami belső szinten vonzó, külsőre meg igazából szép szemek és mosoly, ami igazán megfog. Legyen ápolt, igényes és figyeljen oda magára. Lényegében az, amit fordítva magam is nyújtanék. :)
2020. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Hogy halott, de a vagyona az enyém!
2020. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a kisugárzása, a személyisége, és a lábfejének a szépsége.
2020. okt. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mármint mit találunk vonzónak egy nőn, vagy mit találunk vonzónak egy férfin? Nem egyértelmű a kérdés.


Egyébként lány vagyok, és a mackósabb alkatú, borostás, barna hajú és szemű, csendesebb típúsú férfiak tetszenek általában.

2020. okt. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!