Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk !!!!! ti szoktátok azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk !!!!! ti szoktátok azt a lányt ignorálni, aki tetszik nektek , azért mert nem vagytok benne biztosak hogy kölcsönös-e az érzés?

Figyelt kérdés
2020. okt. 27. 01:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem ignorálom, normális vagyok vele, de nem nyitok felé olyan könnyen, mintha csak barátkozni akarnék.
2020. okt. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%

Nem szoktam.


Én téged nagyon is szeretlek,beléd vagyok esve,szívem csak úgy dobog érted egyetlen szerelmem,jöj hozzám és szeress te is, drága egyetlenem. 💕

2020. okt. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lol
2020. okt. 27. 02:23
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nevetsz az jó jel,így most én is boldog vagyok. 😘
2020. okt. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Igaz nő vagyok, de pl az exem mielőtt összejöttünk ignorált, külső tényezők miatt akkor nem lehetett szó kapcsolatról, így inkább ezt választotta, hogy hátha elfelejt, hát nem ment neki. 8 hónap múlva ő keresett meg, aztán egy 5 éves kapcsolat lett belőle. Szóval lehetséges. Amúgy most is ebben a helyzetben vagyok. 😃
2020. okt. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. okt. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. okt. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Volt egy lány, aki bejött, csak eléggé zűrős egyéniség volt. Valahogy mindig megtalálta a bajt. Nem mindig ő tehetett róla, de sokszor magának köszönhette. Végül arra jutottam, hogy csak barátként kezeltem. Azóta az idő igazolta, hogy akkor jól döntöttem. Már nem is tartom vele a kapcsolatot.
2020. okt. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen
2020. okt. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Én ugyan lány vagyok, de csinálok ilyet. Úgymond tisztes távolságot tartok, hogy ha nem kölcsönös akkor ne sérüljek annyira. Szerintem ha én csinálom akkor nemtől függetlenül biztosan más ember is
2020. okt. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!