Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nő amikor visszaķapta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nő amikor visszaķapta a látását rájött hogy akit szeret az ocsmány?

Figyelt kérdés

A nő egy baleset következtében elveszítette a látását. Megsimerkedett később egy férfival aki az új szomszédja lett. Egymásba szerettek és a nő nagyon boldog volt vele. Szerette teljes szívéből a férfit. Hosszú évekig együtt voltak, majd egy nap egy kezelés lehetővé tette, hogy a nő visszanyerje a látását. Amikor ez bekövetkezett..a nő nagyon kiábrándult amikor meglátta,hogy a férfi akit szeret nagyon ronda. Nem a testalkata a probléma. Hanem a bőre tele van szeplővel ami a nőnek korábban sem tetszett és ha látott volna akkor nem is ismerkedik vele, mert nem vonzó számára egy szeplős ember. A férfi arca is ronda volt számára. Nőies vonásai voltak és egyszerűen förtelmesen nézett ki. A nő ezután 11 évet eldobott és külön váltak. A férfi belepusztult és megölte magát. A nő élte tovább az életét és pár év múlva gyerekei lettek és férje.


Nos..ez egy wattpados sztori tartalma röviden. Sokkoló volt számomra az egész. 198 fejezetes lett és nagyon hosszú. Most wattpadon ez az egyik nagy durranás.


Az emberek nagyon egyoldalúan gondolkodtak és mindenki kiborult a nő miatt. 😔😔 hogy mi ez a viselkedés? Nagyon mély és elgondolkodtató volt az egész. De én a nő oldalát megértem teljes mértékben. Szerintem ha mindenki magába nézne akkor tuti nem maradna olyannal akit egyenesen rondának talál.


Ti hogy vagytok ezzel?nagyon érdekelnek a vélemények.


2020. okt. 29. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%

Hat ez nagyon erdekes tortenet, de persze megint elojon a tipikus kettosmerce:


Ha a ferfi otthagyja a not (foleg gyerekkel), akkor mekkora szemetlada, nem vallalta a felelosseget, stb. Persze, ha a no csinalja ugyanezt, akkor szegeny mit tehetett volna, elmultak az erzesei, most elt volna valakivel akit mar nem szeret, blablabla...

2020. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Itt nem volt gyerekuk.. "csak" 11 evet toltottek egyutt 😔 szerintem durva es annyira erdekelne a valo eletben az emberek mit gondolnak errol..

Egy masik ferfitol lettek gyerekei.

2020. okt. 29. 14:10
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Mert a vak embernek nincsen tapintasa es nem tudja elkepeszo erzekkel latni belul a masikat...

Primitiv sztori.

2020. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Ez szerintem is egy primitív sztori, tipikus Wattpad-minőség. A vakok is érzékelnek, sőt, mivel nem látnak, a többi érzékszervük fejlettebbé válik, mint a látó embereké.


"Szerintem ha mindenki magába nézne akkor tuti nem maradna olyannal akit egyenesen rondának talál."

Jobban mondva, nem jönnénk össze ilyen személlyel. Ők összejöttek, 11 évig boldogok voltak. Ennyi boldogan töltött év után már nem ábrándítana ki a külső.

2020. okt. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Tényleg nagyon egyszerű sztory. Ha 11 évig boldog vagyok valaki mellett, nem hagyom ott senkiért és semmiért.
2020. okt. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak éppen elhányta magát tőle. A szeplőket nem tudta kitapintani :D
2020. okt. 29. 14:47
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Ilyen esetben sajnálná a kisf.szom azt a lotyót. Felszínes és primitív jellemvonásra utal, de a válaszaid alapján te is hasonló lehetsz. Ha 11 évig szeretsz valakit, nem változik meg egy csettintésre az érzelmed, pláne nem "hányod el magad tőle". A pasi meg egy ilyenért lett öngyilkos? Tuti, hogy valami csaj találta ki, aki így éli ki a frusztráltságát, mert a férfiak bottal nem piszkálnák meg.
2020. okt. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Legalább a kedves író megkérdezett igazi vakokat is mielőtt az internetre hányta ezt a szennyet? Provokáló, primitív történet.

Először is. Aki visszakapja a látását 11 év után az nem úgy fog látni mindent egyből ahogy korábban. Az agyának és a szemének újra meg kell tanulnia összhangban működni. Másrészt nehezen hiszem el hogy aki 11 évet leél valakivel, a szeplők miatt otthagyja.

Harmadrészt az arcforma, testalkat és nagyjából minden nagyon jól kitapogatható. De gondolom a kedves író elfelejtett tájékozódni és legalább egy vak embert megkérdezni.

2020. okt. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az előzőekhez még egy: ha ennyire érdekel a külső, akkor mielőtt valakivel összejövök, ismerősöktől utánaérdeklődök hogy néz ki.


Ez tényleg nem látott még vakot élőben.

2020. okt. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem volt az vak, csak vakmero :)
2020. okt. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!