Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Sziasztok! Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Sziasztok! Van egy srác, akit 3-4 éve ismerek, de ezalatt az idő alatt kb. 2 alkalommal beszéltem vele. Nem mondanám, hogy jóban voltunk, csak ismertük egymást.

Figyelt kérdés
Viszont ebben az évben (február-március körül) random elkezdtünk beszélgetni messengeren. Bevallom, elég szimpatikus lett a srác, viszont kb. 2 hét után, amikor egyszer beszélgettünk, azzal írt rám, hogy "Képzeld, a barátnőm..." És akkor kiderült, hogy neki amúgy tavaly június óta barátnője van. Én azt hittem, hogy ez így eléggé befolyásolni fogja a kapcsolatunkat, de nem, ugyanúgy beszéltünk/beszélünk, mintha mi sem történt volna. Na mármost, én semmit nem szeretnék ebbe az egészbe belegondolni, viszont van pár dolog, ami felett nem tudok elsiklani. Először is, nem egyszer volt olyan, hogy eléggé flörtölős volt a stílusa velem. Másodszor, volt olyan, hogy összefutottunk az utcán (a barátnője másik városban lakik) és olyankor mindig hazakísért, sőt, egyszer elsétáltunk egy fagyizó előtt és meghívott fagyizni. Sokszor van olyan, hogy tőlem kéri, mondjam el erről meg arról a véleményemet vagy akár csak ilyen apróságokkal rám ír, hogy aznap este mit fog vacsorázni vagy, hogy volt fodrásznál és nézzem meg milyen lett a haja. És nem, fogalmam sem volt róla, hogy van barátnője, ugyanis egyik közösségi oldalon sincs fent egyetlen egy közös képük sem. Sőt, azon az egy alkalmon kívül azóta csak egyszer beszélt a barátnőjéről, amúgy soha nem szokta megemlíteni. Próbáltam már párszor finoman felhozni, amikor beszélgettünk, hogy mondjuk hogy képzeli el a jövőjét, amire válaszolt is, de egy szóval sem említette a barátnőjét. Szóval...én bírom a srácot, viszont nem szeretnék az az ember lenni, aki miatt szakítanak. Mit csináljak? Hagyjam a bánatba az egészet? Vagy csak túlgondolom a dolgokat? Mennyi az esély rá, hogy amúgy kedveli a társaságom?

2020. okt. 29. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Bármi is a valóság, te biztos, hogy buta vagy:


- van barátnője, és csak szeretőnek akar

- van barátnője, és csak havernak akar, de te többet vársz ettől az egésztől

- nincs barátnője, csak kamuzik, de tőled sem akar semmit, mert különben lépett volna

2020. okt. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ki kéne alaposabban is faggatni arról a barátnőről, hátha nem is létezik. Vagy az is csak olyan barátnője mint te.
2020. okt. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Ki kéne alaposabban is faggatni arról a barátnőről, hátha nem is létezik. Vagy az is csak olyan barátnője mint te."


Számít? Két tini szenvelg, de lépni egyik sem akar. Ha a srác akarna valamit a kérdezőtől, vagy lennének tökei, akkor már belerakott volna valamit ebbe a kapcsolatba. Nem teszi. Most akkor a fenét érdekel, hogy van e csaja vagy a kérdező csak a jó fej duci ismerős, akivel jó csacsogni, de kell a fenének

2020. okt. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!