Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egymásnak teremtett minket az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cukicsajszi kérdése:

Egymásnak teremtett minket az ég is mégis közénk állt egy hatmadik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
10 éve volt egy kapcsolatom. Nagy szerelem volt. Én a mai napig nem felejtettem el őt! Van párom egy ideje. Közbe ő a nagy ő családot alapított! Néha próbáltam kapcsolatba lépni vele, de teljesen elutasító volt velem! Pedig biztosan szeret! Az egyik közösségi oldalon 4 éve többször írtam neki. Nem válaszolt. Biztos a nője miatt! Aztán egyszer a nő írt vissza a nevében! Pedig biztosan szeret engem még ő ahogy én is őt! Aztán nem régen megint írtam neki! Válaszolt! Azt írta apuka lett és boldog. Én meg írtam hogy meg dobbant a szívem hogy vissza írt mert nekem ő volt ÚGY az első. Ki derült hogy megint a k*rva nője írt helyette! Nem normális! Semmi köze hozzá ha irok a volt páromnak! Jogom van beszélni vele! Mondjátok mit tegyek hogy sikerüljön találkozni? Biztos vagyok benne hogy ő is akarja! Csak nem engedi a nője!

#szerelem #tartósság #örök vágy #Örökké együtt #Gonosz új nő
2020. okt. 29. 17:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeret mar. Csak te ragaszkodsz hozza, mert boldogtalan vagy a 10 eves kapcsolatodban, keresed a kiutat.

Ha boldogtalan vagy szakitcs b+ valj el, nem kell ahhoz masik ember hogy elvaljal, ne fossal.

2020. okt. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem 10 éves az új kapcsolatom! A régi volt 10 éve!
2020. okt. 29. 17:11
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Ajaj gondok vannak a fedélzeten.

Te már rögeszmés vagy!Ez nem egészséges! 10éve volt kérdező! Neki már családja van, saját élete! Saját világodban élsz ami csak neked élethű!

Találj valami elfoglaltságot ami leköt téged és az agyadat is, és ezt a legnagyobb jóindulattal mondom!

2020. okt. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Te ennyire unatkozol, hogy ilyen idióta kamu kérdéseket irkálsz ki?

Ha meg véletlenül igaz lenne a kérdés, és te voltál annyira egysejtű, hogy ténylg így viselkedsz akkor: hogy hogy mi köze a nőjének hogy ti miről beszéltek? NEKED mi közöd a volt partneredhez?? Nem szeret már.... neked meg valami üldözési mániád van, és bemesélsz magadnak ilyen hülye agykohomlányokat, hogy ti egymásnak vagytok az igazi.... Ha neki nem vagy az igazi (már pedig nem vagy), akkor neked sem lehet Ő az igazi... lépj tovább, és keress fel egy szakembert...

2020. okt. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Már rég nem szeret. 10 éve minden megkeresésedet elutasítja, ha nem esik le a tantusz, akkor ideje pszichológust keresned.
2020. okt. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Neked én sem írnék vissza. Ez már zaklatás. Semmi közöd hozzá. Csak, erős a fantáziád.
2020. okt. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
De szerintem én sokkal szebb vagyok és én úgy gondolom hogy csak azért lett gyerek hogy vele maradjon a párom!
2020. okt. 29. 17:16
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szép, ha hülye vagy mint a segg..
2020. okt. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi köze a szépséghez! Nagyon beleragadtál az élethű álmodba!

#3 voltam

2020. okt. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%

4 év után mi nem világos, hogy ő nem szeret téged? Nyilván nem véletlenül lett új nője meg gyereke...

Szerintem keress fel egy szakembert mert ez beteges és zaklatásért fel is lehet jelenteni! Plusz a jelenlegi pároddal szemben is inkorrekt, ahogy megnyilvánulsz.

2020. okt. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!