Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miből tudhatom, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatom, hogy egy fiatal nő, akinek van barátja, nem csak szimpátiát érez irántam, hanem többet, mi a különbség?

Figyelt kérdés
Sajna nincs még sok tapasztalatom. És tudom, hogy párja van, így nem is akarom zaklatni vagy ilyesmi.
2020. nov. 8. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg minek akarsz többet belelátni a szituban. Van párja, ne is akarj olvasni semmi jelet a semmiből. Jobban jársz, hidd el.

32N

2020. nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nagyon megkedveltem, szinte már szerelmes vagyok belé...
2020. nov. 8. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

"És tudom, hogy párja van, így nem is akarom zaklatni vagy ilyesmi."

Akkor legalább magadnak ne hazudj.

Van párja. Pótlék vagy, meg csak az egóját fényezed. Hidd el kérlek, mi nők imádjuk, ha valaki odavan értünk, mert jót tesz az egónknak. De a pasikát ő sem fogja elhagyni.

2020. nov. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús lehet, ha rendszeresen hozzád ér, és nem tartja egyébként sem a fizikai távolságot.
2020. nov. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Illúziókat kergetsz, ezért érdekel, hogy bejössz - e neki. Egyébként ha veled sokkal bensőségesebb a viszonya, mint másokkal, az árulkodó lehet. Spontán ír neked, keresi a társaságodat, ilyesmik. Persze ezek mind nem jelentik azt, hogy komolyan gondolja a közeledést.Ha nagyon piszkálja a csőröd, kérdezz rá... de készülj fel a negatív végkimenetelre is!
2020. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ. Te, hogy látod?

Többet mutat szimpátiánál?

2020. nov. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!